Bulunduğunuz yerde tarla kirası(icar) fiyatları nedir?

bulunduğunuz yerde tarların dekar başına kirası ne kadar?
özellikle denizli/çivril bölgesinde ki tarlaların icar fiyatlarını merak etmekteyim. çivril yöresinden arkadaşlar fikir verirse sevinirim.

topram ne yetişiyor bu tarlada 200tl dönümü kuru tarımda nasıl para kazanıyorsunuz uzunkoprüde 50tlden kiralıyoruz 500kg ort buğday biçiyoruz bence siz tarla sahibine çalışiyorsunuz !

Toprağım belki sizlere abartı gelebilir ama merak eden köy yerlerinin kaça gittiğini ve bölgedeki fiyatı sorabilir. Bölgedeki tarlalar çok verimli 600-700 kilo buğday altı alan olmadı artı ayçiçektede 270-280 altı alan yok bi kere yağış aldımı tavınj vermeyen kara toprak araziler. Hal öylede olsa ben icarla yer işlemiyorum bence 200 lira yine fazla tarla sahibini zengin etmek geliyor banada senin gbi hakkı 150-170 arasıdır benim görüşüm

Bikacgun once benim daban tarlama 40 donum tek parca 400 tl 1000 m2 icin para teklif ettiler kabul etmedim 3 senwdir bugday ekiyom busene 500 kg verdi balyada 20 tane verdi donume
Su kenari ve kuyusu icinde 500 desem belki 500 verecekler

Arkadaşlar istediğiniz kiralar ile siz hesap yapın Ekim yapın yatırım yapın bakın ne kadar kar ediyorsunuz. Ben hem çiftçi hemde turizm ile uğraşıyorum.Mal sahibi arkadaş kendi mekanında para kazanamıyor kiraya veriyor kendi kazanamadığı paraları kiracidan istiyor bunda bir yanlışlık olmuyor mu sizce. Şunu unutmayın mal sahipleri kiracı da evini gecindirecek ve toprağa bakım yapicak. Burada arazi kiralayan kişiler tarla lari ayrık otuna boğuyor 3sene de sonra bırakıyor. Arazi sahibi de baka kalıyor... Herkese saygılar....