Bulunduğunuz yerde tarla kirası(icar) fiyatları nedir?

Bikacgun once benim daban tarlama 40 donum tek parca 400 tl 1000 m2 icin para teklif ettiler kabul etmedim 3 senwdir bugday ekiyom busene 500 kg verdi balyada 20 tane verdi donume
Su kenari ve kuyusu icinde 500 desem belki 500 verecekler
Cemal bilader bu parayı kaç ürün kaldırmaya veriyorlar.
İşine karışmak gibi olmasında bu yıl buğdaydan ne kadar kaldını bi hesap et ve dedigin gibi 500 tl verirlerse bence ver. Para peşinse tabi

Arkadaşlar istediğiniz kiralar ile siz hesap yapın Ekim yapın yatırım yapın bakın ne kadar kar ediyorsunuz. Ben hem çiftçi hemde turizm ile uğraşıyorum.Mal sahibi arkadaş kendi mekanında para kazanamıyor kiraya veriyor kendi kazanamadığı paraları kiracidan istiyor bunda bir yanlışlık olmuyor mu sizce. Şunu unutmayın mal sahipleri kiracı da evini gecindirecek ve toprağa bakım yapicak. Burada arazi kiralayan kişiler tarla lari ayrık otuna boğuyor 3sene de sonra bırakıyor. Arazi sahibi de baka kalıyor... Herkese saygılar....

Sebze yerlerinde basıyorlar ilacı seneye ne eksem diye kara kara düşün, zaten 1 seneliğine kiralıyorlar.

Sizin köyde çeltik kirası çok çok uygun. Bayramlı köyü değil mi sizinki, çeltik ekine tarlalar Ergene Ovasında mı?

evet bayramlı koyü ergene ovasıda diğer ovalarda 200 tl yenikoy kırcasalih ovalarıda 200tl bizim koylüler yenikoy ovasından da kiralıyorlar onların tavaları 15 20dönüm ort 700-800kg celtik biçiliyor sizin gibi 400tl kira olsa para kazanamazlar

Yazihan:burda baraj sayesinde 60tl (pancar icin,bitkiye gore degisiyor)odeyip istediginiz kadar su basincli sekilde alabiliyorsunuz (motora gerek yok logardan cikis var ) genelde pancar icin icar aliniyor bu yuzden pancar fiyatini soliyecegim sadece pancar ekimi 200 250 arasi pancar ustune bugday 250 280 arasi