Case IH 110 yakıt düşürme yolları

Turbo değiştirmek ve pompa ayarı eksantirik değiştirmek gücü artırıyor buda düşük devirde yüksek güç sağladığı için yakıt düşüyor birde doğru ekipman takmak yani traktörün gücüne göre büyük ekipman takmak önemli örnek 110 lük traktöre üçlü pulluk takmak gibi

Merhaba Sinan Bey, bende 2016 jx110 var pompa ayarını nerede yaptırdınız acaba, 1 senedir herhangi bir problem yaşadınız mı tavsiye eder misiniz? Teşekkürler
Merhaba,pompa ayarını uzunköprü de bosch pompa servisinde yaptırdım. Şikayetim traktörün çekmemesi ve aşırı yakıt sarfiyatıydı. Pompa ayarı yapıldıktan sonra 2100 saat geçti hala çok memnunum. Pompa ayarından önce traktörün ölüsünü kullanmışım. 3 takviye ile çekmediği pulluğu seri 1 ile çok rahat çekiyor şimdi.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Tabii ki Sinan Bey çok yardımcı oldunuz. Ben de kararsız kaldım pompa ayarı konusunda Keşan ve Uzunköprü arasında. Bu yaz inşallah düşünüyorum. Sanki alt devirlerde bi tık baygın gibi geliyor. Vites aralığı dezavantajını inşallah pompa ayarıyla bir nebze de olsa çözebiliriz. Çok teşekkür ediyorum size. Bol bereketli ve hayırlı işler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: sinansahin