Case IH JXE Serisi Yenilendi

paran varsa her istediğini alabileceğin traktör mevcut diyorum her traktörün bir sürü vitesi olmasına gerek yok 30x30 da olsa 50 hp ayrıca
firmanın en ucuz traktöründen ne bekleniyor onu anlamadım kimse kimseye bedava bişey vermez zaten 1980 de üretilen steyrdan da 2 tane geçti elimizden 768 ve 8073 arazide steyrda buçuk olsada olmasada 8 vitesli tt alt ediyordu derdide çoğalınca yol verdik sitede incelersen orjinal klavuzunu ben yükledim elimde alım belgesine kadar herşey mevcut küçük güçlerde çok vites anlamsız bana göre
Biz de 20 sene 8073 koştu kbunun 7 8 yılına ben yetiştim düz 1 in ağır geldiği 2 nin yemediği yerde takviye 4 veya 4 artı buçuk çokta güzel iş çıkartıyor asıl düşük beygire vites lazım 8073 'ün alım belgesinde ben yükleyim isterseniz :) aleti kullanabilmek önemli şantiyede çalışıyoruz adam 20 yıl kamyon kullanmış neymiş bayırda vites yükseltirse diferansiyeli elimize alırmışız adam 1 km yokuşu kamyonla 1 le çıkmaya çalışıyor elinde olanı en iyi şekilde kullanmayı bilmek gerekir

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Gerek nwhlnd gerek case pazarda odaklandığı tek konu fiyat politikası hal böyleyken ne gibi bir yenilik bekliyosunuz anlamadım şuan dünyada kaliteli bir şanzıman ve kartı toplamda 8500$ yani 60-65bin arası kurtarmaz kimsede ithal parasını gelip chn grubun türktraktörüne vermez o şartlarda kriterler öncelikler belli ben stratejilerini gayet başarılı buluyorum...

• Beğen
Tepkiler: Yunus sarı