case jx55c hakkında bilgi

14.9 30 opsiyon.olan lastik.olculeri.benimki tavsiye ederim. Sebebi ise teker capi. Diger teker olculerinde kucuk. Onun icin traktor daha cekisli oluyor. Ve bu da yakita etkisi cok.oluyor.vites ilerleme hizlari daha uyumlu oluyor ozellikle pullukta.

https://youtu.be/a8_jVLsuguo

Videoda iki 65 c yi teker farkliklarini. Cekise etkisini gozlemleyebilmek icin test ettik iki traktorunde pulluk ayarini ben yaptim. Iki tur kabinli 65c ile dolandim sonra sahibine verdim. Dedim gazi kokle. Sonuc. Kucuk teker capi kabinsiz olan daha iyi gidiyor bayilmadan daha iyi gaz yiyor
Kabinsiz olan 14.9.30 kabinli 65cnin lâstik ölçüleri nedir bu videoda biraz fark yaratmış.

saolasın ben bu 65 c lere bakayım ozaman bi arastırıym fiyat konusunda bilgn var mı acaba ikinci el veya sıfır-tentelı model olanlar
bu arada video yu inceledim ucuyor resmen bu trktor.
Kabinli almani tavsiye ederim. Bu.mevsimde kabini cok ariyorum. Temiz ikinci el bir 65 c almani tavsiye ederim fiyatida 65 75 bin. Arasinda temizlik durumuna gore degisir. 900 1000 saatlere kadar olabilir. On tekerleri kalin olanlari secmeni tavsiye ederim.kardesim

• Beğen
Tepkiler: reiz55
Kabinli almani tavsiye ederim. Bu.mevsimde kabini cok ariyorum. Temiz ikinci el bir 65 c almani tavsiye ederim fiyatida 65 75 bin. Arasinda temizlik durumuna gore degisir. 900 1000 saatlere kadar olabilir. On tekerleri kalin olanlari secmeni tavsiye ederim.kardesim

abi videolarını izledim gayet surumu falan iyi 4 lu 9 kucuk gelmiyormu yoksa traktorun tam dengimi bende 4 lu 8 aalpler var kırar mı acaba arazi hafif taslı

abi videolarını izledim gayet surumu falan iyi 4 lu 9 kucuk gelmiyormu yoksa traktorun tam dengimi bende 4 lu 8 aalpler var kırar mı acaba arazi hafif taslı
Bizim toprak agir tav biraz buyuk pullugun.kezegini eritmesi cok.zor oluyor. Biraz kucuk kaliyor 5 9 olsa tadindan yenmeyecek.bu seferde tarlaya sigmayacak.1 3 dekar arazi hep. 5 pulluk.olunca olmuyor bu gayet ideal. Geliyor bana.
4 8 kucuk gelir hangi traktore takiyordun 4 8 i. 4 10 yada 4 9 cok.guzel olur. 9 ile 10 un arasin cok bir fark yoktur. Is genisligi 4 cm fark vardir hem fazla para vermeye hemde fazla agirlik tasirim dersen karar senindir

• Beğen
Sizin motorlar 250 gram nasil yakiyor hayret son gaz git gelde 3 pistonda 4 pistonda yakar. Velhasıl 1700 2000 devirde gidip gelmede az yakarda sürekli dip gazda yakmamasi cok şaşırttı beni

Forumda açıklamıştım, kısa piston boylu motor,
max tork;1500 devir, max güç;2300 devir, max motor devri;2750 devir,
Rodaj süresinde fazla devir çevirmesin diye genelde 2400-2500 devire ayarlamışlar,
Motorların geneli max motor devrini geçince yakıtı çok yakar.

toprak iyi fakat tarlalar meyilli tek buyuk tarla 10 donum oda biraz saglam taslı o tarlada tek yon suruyorum 60 tl yakıyor
Cok tasli buyuk taslar varsa yayli pulluk almak daha iyi olur. Yoksa taktigi an pullugu kopartma riski cok yuksek. Case de ayni yakitla o tarlayi surer lakin masseyin yoldaki yakitni.umla aratir [emoji3] [emoji3] imkan varsa 240 satma ara traktor oldugunda cok.iyi oluyor. Memleket neresi ne tarimi yapiyorsunuz

• Beğen
Cok tasli buyuk taslar varsa yayli pulluk almak daha iyi olur. Yoksa taktigi an pullugu kopartma riski cok yuksek. Case de ayni yakitla o tarlayi surer lakin masseyin yoldaki yakitni.umla aratir [emoji3] [emoji3] imkan varsa 240 satma ara traktor oldugunda cok.iyi oluyor. Memleket neresi ne tarimi yapiyorsunuz

samsun kuru tarım yapıyoruz.ben balya yapıp fındık patozu cevırecek traktor arıyorum 65 hp gerekır diyorlar.malum ekıpman olmayınca parayı makınacılara veriyoruz.bu arada mf 240 yadigar.ilkler unutulmaz.satma gibi dusuncem yok

Forumda açıklamıştım, kısa piston boylu motor,
max tork;1500 devir, max güç;2300 devir, max motor devri;2750 devir,
Rodaj süresinde fazla devir çevirmesin diye genelde 2400-2500 devire ayarlamışlar,
Motorların geneli max motor devrini geçince yakıtı çok yakar.
Bu traktör alacak arkadaş arazimiz çok engebeli rampa diyor ve bildiğim kadarı ile jxc serisi çoğu emsaline göre hafif ve kısa bu durum engebeli arazide sorun olmazmı?

• Beğen
Bu traktör alacak arkadaş arazimiz çok engebeli rampa diyor ve bildiğim kadarı ile jxc serisi çoğu emsaline göre hafif ve kısa bu durum engebeli arazide sorun olmazmı?

Araziye göre bahçe serisi de bakabilirsiniz dedim, bizimde 30-40 derece eğimli yerlerde tarlamız var, baş kısımlar genelde setlidir, biraz düzdür.Boğaz gibi dik yer olursa veya gevşek zemin olursa ona göre tercih yapacak,
3500 kg motor ağırlığı var, TD 75 balyede tüm ağırlıkları atıyor, Erkunt 70 kabinli 3800 kg, rampa arazide 3500 kg kullanan var, motor ağırlığı yakıta bindiriyor,Tümosan 8175 3600 kg ağırlıkla kullandık, gücüne göre kilosu iyi, tarla deneyimidir.
Ekipmanla arazide çalışarak farkı anlarsınız.

Araziye göre bahçe serisi de bakabilirsiniz dedim, bizimde 30-40 derece eğimli yerlerde tarlamız var, baş kısımlar genelde setlidir, biraz düzdür.Boğaz gibi dik yer olursa veya gevşek zemin olursa ona göre tercih yapacak,
3500 kg motor ağırlığı var, TD 75 balyede tüm ağırlıkları atıyor, Erkunt 70 kabinli 3800 kg, rampa arazide 3500 kg kullanan var, motor ağırlığı yakıta bindiriyor,Tümosan 8175 3600 kg ağırlıkla kullandık, gücüne göre kilosu iyi, tarla deneyimidir.
Ekipmanla arazide çalışarak farkı anlarsınız.

Compact bir yapida bu islere daha cok uygun benim.arazide oyle sayilir. Camur. Da karda kaygan zeminde. Yere tutunmasi cok.iyidir jxc nin.
Öncelikle teşekkür ederim bu soru benide ilgilendiriyordu.Bizim arazimizde engebeli bu ağırlık ve uzunluk durumundan biraz korktuk ve bitmiş olan jx75c pazarlığından cayıp td90d aldık.

Öncelikle teşekkür ederim bu soru benide ilgilendiriyordu.Bizim arazimizde engebeli bu ağırlık ve uzunluk durumundan biraz korktuk ve bitmiş olan jx75c pazarlığından cayıp td90d aldık.

Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin.
Büyük motor, yerine göre iyidir.İş durumu net açıklanmadığı için tek motor kullanılacak gibi düşünüyoruz, ne diyeceğimizi bilemiyorum.İş tarifi verilse daha çok yardımcı oluruz.