Case jx65c 4wd

İyi günler case jx65c 4wd mekanik shuttle traktorumuz var seri 1 ile çift sürerken aynı eğimde aynı gaz ayarında aynı derinlikte tarla sürerken kimi yerde boğuluyor kimi yerde patinaja düşüyor sebebi ne olabilir?

Çizi izini çapraz keserek sürerseniz pulluk dalma yapabilir.
Hidrolik askı kollarındaki yarıklı delikler açık olmalıdır.
Pulluğu yüzerek çektiremiyor olabilirsiniz.
Lamayı diyorsunuz sanırım ozaman hassasiyeti engellemezmi dikine alırsam. Pullukta lama kapalı olur diye duydum pulverizator, rotovator gibi ekipmanlara lama dikine alınır diye biliyorum

Okadar fark etti yani
Evet massey 3060 da geçen yıl oldu ses çok değişti ve çekiş düştü kararsızlaştı, hatta bunla işgili konu açmıştım turbodan olabilirmi diye sordum bir kaç arkadaş hava vardır dedi bende inceledim gerçekten filtrenin alt tarafında cam haznede sürekli hava kabarcıkları var, ustaya baktırdım filtreyi değiştirdi düzeldi. Turbodaki delik diye paylaşım yapmıştım orda durum aynen seninki gibi ve çözüm süreci ortada arattırarak bakabilirsin.

Son düzenleme:
Evet massey 3060 da geçen yıl oldu ses çok değişti ve çekiş düştü kararsızlaştı, hatta bunla işgili konu açmıştım turbodan olabilirmi diye sordum bir kaç arkadaş hava vardır dedi bende inceledim gerçekten filtrenin alt tarafında cam haznede sürekli hava kabarcıkları var, ustaya baktırdım filtreyi değiştirdi düzeldi. Turbodaki delik diye paylaşım yapmıştım orda durum aynen seninki gibi ve çözüm süreci ortada arattırarak bakabilirsin.
Eyvallah ama aynı tarla aynı filtre sonucta surekli hava alır yani