Case JX75E & New Holland TT475 belirgin farklılıkkarı

Merhaba,
Aralarında teknik olarak belirgin bir fark bulabilen var mı?

Benim aklıma gelenler;

Tt4 75 te power shuttle opsiyonu var,
Jx75E de mekanik shuttle standart, power shuttle seçeneği yok,

Motor olarak Case Ih websitesinde jx75e nin motoru 76hp yazıyor ancak tt4 75 için 75 yazıyor, sizce Case gerçekten +1hp güç mü aldı motordan?

Teşekkür ederim.

Hocam ben 2 hafta önce case jx75e aldım teknik özellikler motor gücü tork vs hiç fark yok aynı banttan aynı platformda üretiliyorlar kabin içi aynı kaporta farklı casenin birkaç eksiği var bir powershutle istesende yok 2 arka kollarda piston yok ama yeri hazır konulabiliyor 3 arka kolları dışardan indirip kaldırma kolu yok ama yeri hazır ben alırken taktırdım bunun dışında fark varmı bilmiyorum

Hayırlı olsun tekrar hocam, diğer konudan hatırladım sizi, arka kolları dışarıdan indirip kaldırma kolunun ne olduğunu başka bir başlık açıp görsellerle desteklerseniz bizim gibi yeni alacak olanlara fikir vermiş olursunuz? Aynı traktörler biri mavi biri kırmızı :)

Hayırlı olsun tekrar hocam, diğer konudan hatırladım sizi, arka kolları dışarıdan indirip kaldırma kolunun ne olduğunu başka bir başlık açıp görsellerle desteklerseniz bizim gibi yeni alacak olanlara fikir vermiş olursunuz? Aynı traktörler biri mavi biri kırmızı :)
Teşekkür ederim inşallah Allah sizinde gönlünüze göre versin. Traktörle ilgili foto paylaşımı yapacağım ama köye gidemiyorum.