CASE Mİ ERKUNT MU?

ARKADAŞLAR TRAKTÖR ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA ÇOK KARARSIZ KALDIM ERKUNT UN YENİ ÇIKACAĞI 90 LIĞI MI YOKSA CASE JX PRO 90 MI? ÇOK KARARSIZ KALDIM ARAŞTIRDIM TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ FALAN FAKAT KARAR VEREMEDİM KARŞILAŞTIRMA YAPARSAK ERKUNTLA İYİ VEYA KÖTÜ YÖNLERİ(YAKIT,MOTOR,GÜÇ..V.S) LÜTFEN DÜŞÜNCELERİNİZİ VE KULLANAN VARSA İYİ VEYA KÖTÜ YÖNLERİNİ SÖYLEYEBİLİR Mİ?... :S

Ynt: CASE Mİ ERKUNT MU?

ceya023 link=topic=50968.msg513102#msg513102 date=1326724577' Alıntı:
erkunt daha cıkmadı bi cıksın git gör dene begenirsen erkunt al yerli sermaye kazansın... begenmessen ozaman öbur alternatife bak...

EVET ÖYLE YAPCAM KONYA FUARI VAR YAKINDA ORDA BAKACAZ İNŞALLAH ERKUNTA VE DİĞERLERİNE

Tümocu link=topic=50968.msg513104#msg513104 date=1326724747' Alıntı:
yerli sermaye diyosun kubota resmı var profılınde ... evet yerli malı olsun derim ama ozellık ve sağlamlık güç konusunda case derim

benim kubotadan evvel iki tane erkuntum vardı erkunt 75bg e kadar traktör üretiyor kullandıgım kubota 86bg gucunde ve fiyat özellik olarak cok makul geldi umarım tercih nedenimi anlamışsındır..

marmara591 link=topic=50968.msg513106#msg513106 date=1326724956' Alıntı:
merak etmeyin case de yerli ankarada türk traktörde yapılıyor. 2500 kişi bizim insanımız türk traktörde çalışıyor dahası yan sanayii nde çalışanlarıda hesap edersek

yerli SERMAYE erkuntunun tamamı .. case -nh yerli sermaye degil burada montaj yapabilirler illaki bi çok kişi oradan ekmek te yiyor ama bi erkunt ve tumosan kadar yerli degil.. ne ismi ne sermayesinin tamamı.. kaldıki ben öncelikle git kullan begenirsen tercihini öle yap dedim.. zaten erkuntu begenmesse gider istedigini alır...yerli diye kötüde olsa kimseye al diyemem ama yerliler kaliteyi artırıyor inşallah itallerin kalitesini yakalar..bizde tercih ederiz..

Erkunt ' un çıkaracağı söylenen 90 ' lık yeni olacak yani tam denenmemiş olacak diye düşünüyorum. Bu tip yeni çıkan modeller her zaman ilk aşamada bazı problemlerle karşılaşabilir. Ve firmalar ne yazık ki denemeyi de müşteriye yaptırıyorlar ve olası arızaları kullanıcının tespit etmesini istiyorlar, iş böyle olunca da çiftçi mağdur oluyor. Aynı sorun New Holland TD90D modeli ilk çıktığı zamanlarda yaşandı. Modelin ilk çıkan serileri genelde sorunlu oldu ve epey sıkıntı yaşattı kullanıcılarına.
Ben olsam şu aşamada ya Case alırdım ya da illa Erkunt alacaksam da Erkuntun çıkaracağı söylenen modelin bir süre denenmesini beklerdim.

Ahmed Gülsu link=topic=50968.msg513117#msg513117 date=1326726027' Alıntı:
Erkunt ' un çıkaracağı söylenen 90 ' lık yeni olacak yani tam denenmemiş olacak diye düşünüyorum. Bu tip yeni çıkan modeller her zaman ilk aşamada bazı problemlerle karşılaşabilir. Ve firmalar ne yazık ki denemeyi de müşteriye yaptırıyorlar ve olası arızaları kullanıcının tespit etmesini istiyorlar, iş böyle olunca da çiftçi mağdur oluyor. Aynı sorun New Holland TD90D modeli ilk çıktığı zamanlarda yaşandı. Modelin ilk çıkan serileri genelde sorunlu oldu ve epey sıkıntı yaşattı kullanıcılarına.
Ben olsam şu aşamada ya Case alırdım ya da illa Erkunt alacaksam da Erkuntun çıkaracağı söylenen modelin bir süre denenmesini beklerdim.

usta sitede paylaşılmıştı erkunt bu traktörü bi süredir eski müşterilerine denetiyor hata ve eksiklerini görmek için .. ta gecen yıldan bu traktörü tasarlamışlardı ama 1 yıldır piyasaya sürmediler .. illaki aksilikler olabilir ama ben eski bi erkunt müşterisi olarak servis ve parca konusunda cok guvenirim erkunta sattıkları malın arkasında duruyorlar magduriyeti en aza indiriler...

bana kalırsa case derim.
ahmet abinin dediiğini ben dicektim o benden önce demiş.
daha çıkmadı bile çıktıktan sonra bazı yerlerinde değişim gerektirebilr. yalnız erkuntun ilk çıkan modelleri eski kasa olanlar bana göre yenilerden daha sağlam. buda yeni bir model bununda ilk çıkanları daha iyide olablr. sana kalmış bişey.
ben olsam caseyi tercih ederdim.

şu an case daha mantıklı erkuntun nasıl olacagı bile belli degil bende düşünüyorum 90lık erkunt almayı bekliyorum denemeden almam özellik saglamlık fiyatı etkiler alıp almamayı