• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Çelik Konstrüksiyon Ahır , Çelik Çatı Yapılır

Her türlü çelik çatı ,ahır proje işleriniz , prefabrik yaşam alanları itina ile yapılır.

Ekli dosyalar

fiyatlar ne durumda ben 600 metrekare düşünuyorum. beton direkleri dikecem lanto atacam onun üzerine çatı yaptracam. trapezini biz yaparız. sadece birinci resimdeki gibi calik çatı istıyom direklerı olmayacak.

Merhaba.Ölçüleri bellimi genişlik ölçüsüne göre makas ve taşıyıcı malzemesi seçeriz. Osebepten ölçüler gerekli.
05548937014 isterseniz telefonda bilgi vereyim.

30 metre boy 12 metre en yükseklik 6 metre 30 metrelik kuruluk için bi hesap çıkartıver bakam.Bu arada ormancılığı bıraktın galiba.

Evet abi demir doğrama işi yapıyorum. Hayırlısı ile Kendi işimi kurdum. ormancılığa köye gidince devam ediyorum. Projenin ayrıntılarını özel mesaj ile belirttim. Saygılar.

Evet abi demir doğrama işi yapıyorum. Hayırlısı ile Kendi işimi kurdum. ormancılığa köye gidince devam ediyorum. Projenin ayrıntılarını özel mesaj ile belirttim. Saygılar.
Eyvallah.
Hayırlı olsun yeni işin.
Demir fiyatlarının düşmesini bekleyeceyiz mecburen.İnşallah düşerse öümüzdeki nisan mayıs yaparız.

Her ikisinin fiyatı öğrenebilirsem güzel olur. Bide panelin kaç mm kullanılcagını belirtebilirseniz eğer sorularımı öğrenmiş oluyorum

Üst Alt