Çeltik yerine tiller çekimi

Kolay gelsin ümit agam. Bİzim yerler hazır lazer bekliyoruz ama öncesinde süloğlu baraj yönetiminin kararını bekliyoruz baraj akmaz ise havsada %10 ancak ekim olur. Yerleri mısıra yada çiçeğe döndürürüz. Kuyu ile baş edemeyiz. Her ay 5-6 lira su parası lazım olur :(((

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73
Kolay gelsin ümit agam. Bİzim yerler hazır lazer bekliyoruz ama öncesinde süloğlu baraj yönetiminin kararını bekliyoruz baraj akmaz ise havsada %10 ancak ekim olur. Yerleri mısıra yada çiçeğe döndürürüz. Kuyu ile baş edemeyiz. Her ay 5-6 lira su parası lazım olur :(((

Eyvallah Ersan’ım .bizim karaidemir baraj da sıkıntılı çoğu yere vermediler suyu Ekim sahası çoğaldı ama seneye bizde Ekim yapamayız baraj yüzde 70 senede yüzde 45 arcanıyor sıkıntılı yani

Eyvallah Ersan’ım .bizim karaidemir baraj da sıkıntılı çoğu yere vermediler suyu Ekim sahası çoğaldı ama seneye bizde Ekim yapamayız baraj yüzde 70 senede yüzde 45 arcanıyor sıkıntılı yani

Bu arada sizin köy hangisi?

Bir aksilik olmazsa ufak bir parsel biz de ekmeyi düşünüyoruz. Civarda da ekecek kişiler var diye biliyorum.

Delibedirliyim ben .seneye bende denicem kısmetse .bu arada seni hep Mutlu göçer abim sanıyordum kusura bakmayın [emoji3] ama sizinle tanışmak isterim [emoji846]

Eyvallah, sağolasın, güldürdün beni :) Önemli değil :)
Mutlu Göçer abimiz uzun süredir forumda görünmüyor.
Uzunköprü' lüyüm ancak Lüleburgaz' da oturuyorum. Yolun düşerse her zaman beklerim.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci73