• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Çiftçi'lik Evlenmeye Engelmi

Ne yaptım internette insanlara yanıltıcı yazı yazan birini ima ederek paylaşım yaptım.
Yapmaz olaydım sanki memleketi ben kurtaracam.
Köyün işi kolay Gönen Ve bizim çevrede çok iyi koyunlar var.
Bana göre iyiler.
Benimkiler bunlar Karacabey merinosu.Ekli dosyayı görüntüle 34870Ekli dosyayı görüntüle 34871Ekli dosyayı görüntüle 34872Ekli dosyayı görüntüle 34873
ilhan maşallah koyunlar güzel olmuş başkan bunlar çok iriymıs ya

Aslında hanımlar da kendilerince haklı köyde duran da halinden memnun değil sehirdekide bir kesmekeslik var ortada.Birazda yetinmeyi unuttuk ...

Yazsana buraya hangi mesajima takidigini
Cemal öztürk mesaj rekoru kırmanın peşinde olduğun kesin. Fakat, mesaj rekoru kıracak olman forumu çöplüğe dönüştürmeni gerektirmez. Bilgin olduğuna da yazıyorsun bilgin olmadığina da... insanların inan ki bu kadar zamanı yok mesaj okumak için. İstersen bir düşün derim.

Cemal öztürk mesaj rekoru kırmanın peşinde olduğun kesin. Fakat, mesaj rekoru kıracak olman forumu çöplüğe dönüştürmeni gerektirmez. Bilgin olduğuna da yazıyorsun bilgin olmadığina da... insanların inan ki bu kadar zamanı yok mesaj okumak için. İstersen bir düşün derim.
Sen benim hangi mesajima takildin yaz bi

Üst Alt