#çiftçinesahipçıktürkiye Hashtagi İle Twitterda Paylaşım Yapıyoruz.
 

Resimler ve ekler

  • 947098EA-9A83-4034-BD54-FEC5E09EDA13.png
    947098EA-9A83-4034-BD54-FEC5E09EDA13.png
    332.1 KB · Görüntüleme: 14

Arkadaşlar twitterda TT olmak ve bir gün boyunca gündemde kalmak için en az 10bin twit atılması gerekiyor. Onun da kısa bir süre içinde yapılması gerekiyor. Organize olup belirli bir gün bir saat seçip organize şekilde toplu yazmak lazım.

Ayrıca cimer, Cumhurbaskanligi iletişim Başkanlığı, tarım bakanlıgi, ticaret bakanlıgi gibi yerlere sürekli mail, istek şikayet şeklinde yazalım. Ayrıca numaralarını arayalım. Hafta içi belirli saatlerde o kadar çok telefon edilmeliki hatlari kilitlenmeli. Dönem dönem tekrarlamali. Her gün belirli bir saatte ya da her hafta belirli günler belirli saatlerde organize şekilde olmalı. Yoksa en fazla kulaklarda uğultu olarak kalır bu sesler.

Kırmadan dökmeden haklıyken haksız duruma düşmeden benim aklıma gelenlee bunlar.

@adurak59 Ne güzel söylemiş herkes çevresine haber versin pazartesi başlayalım diye. Tek hedefe atılan binlerce Ok gibi olmalıyizki ses getirsin.
 Yapcak bişey yok 86 bin üyeden 1000 kişi çıkmıyor.
Kendine acimayana baskasi niye acisin,
Ya türkiye çiftçiler birliğine yazdım paylaşımı reddettiler. 50 tane tweet olmamış twitterda. Yazık. Birbirlerine ağlanıp duruyorlar guruplarda çiftçi arkadaşlar. Sanki ağlandığı ondan farklı.
Yok kardesim bu millete hak 5bin olsun tonu olmazsa hakkim kalir ,forumdakilerde cacik 5.10 kisi okadar, yav bizden bisey olmaz.yav arkadas %80 i kredi cekiyor ciftcinin bize ne oluyosa.hayirlisi olsun.
 


Kendine acimayana baskasi niye acisin,

Yok kardesim bu millete hak 5bin olsun tonu olmazsa hakkim kalir ,forumdakilerde cacik 5.10 kisi okadar, yav bizden bisey olmaz.yav arkadas %80 i kredi cekiyor ciftcinin bize ne oluyosa.hayirlisi olsun.
Türkiyedeki çiftçilerin çoğu en azından bizim oralarda diyelim ya hayvancılıktan gelen parayla çiftçilikteki açığını kapatıyordur yada maaşlı işinden gelen parayla açığını kapatıyordur.Ürünlerini direk hasattan sonra veriyorlar gübresini gübre zamanı tohumunu ekim zamanı veresiye alıyorlar kısacası hepsi günü kurtarıyor.Hesap kitap zaten yok maksat arazi boş kalmasın.
 
Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt