Ciftlik Cizimi..

Selam arkadaslar..Aranizda ciftlik cizimi yapabilecek varmi? Tarim ve hayvancilik icin gerekli bina, depo, agir, kumes, ev vs cizimleri yapabilecek veya bu konu hakkinda tanidiklari olan arkadaslardan ucreti karsiliginda yardim bekliyorum..Simdiden tessekkurler.

Ynt: Ciftlik Cizimi..

abi biraz açarmısın konuyu? çizim nasıl olacak, proje gibi ölçekli kroki gibi mi? yoksa 3 boyutlu modelleme olarak mı, ya da her bir yapı ayrı ayrı tek boyutlu mu?

Eğer ruhsatlı bir çiftlik ise çok işi var o yüzden bir mimara çizdirmelisin ayrıca bunun statik elektrik harita gibi çok işleri bir arkadaş ipard için 4500 metrekarelik bir çiftlik için 45000 lira ödemiş

tiger68 link=topic=85827.msg1025511#msg1025511 date=1444238983' Alıntı:
Eğer ruhsatlı bir çiftlik ise çok işi var o yüzden bir mimara çizdirmelisin ayrıca bunun statik elektrik harita gibi çok işleri bir arkadaş ipard için 4500 metrekarelik bir çiftlik için 45000 lira ödemiş

Millet nede kolay para kazanıyor valla. Adam 45 bini kaç senede biriktirir?

Özcan ARGÜN link=topic=85827.msg1025620#msg1025620 date=1444292875' Alıntı:
Abi bende yardımcı olabilirim.Hem çiftliğim var (eksi yönleri gidermek açısından) hem de inşaat mühendisiyim.Ayrıca yapı denetim firmamız var ve anahtar teslim çiftliğini inşa edebilirim.Düşünürsen....
tlf numaranizi ozelden gonderirseniz goruselim. tessekkurler.