ÇKS DEKİ KAYITLI MİKTARDAN FAZLAYI OFİS ALMIYORMU????

herkese merhaba çks deki kayıtlı miktardan fazla miktarı tmo ya götürsek almıyormu acaba mesela çks ye göre 3 ton var ama benim ürünüm 6 ton çıktı o zaman malı kapıdan çeviriyormu onun tartısını nasıl ayarlıyor acaba bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim herkese bol kazançlar dilerim.

Ofisten randevu aldiginizda size verebileceginiz bugday miktarini cks de ekili alana gore gosteriyor %10 belki maksimum memurun iyi niyetine gore %20 ufak bi ihtimal asabilirsiniz ama fazlasi olmaz olmamasida lazim herkes ofise mal dokmek ister ancak her alim noktasinin maksimum kapasitesi var diger ciftci dostlarimizin hakkina gaspa girer benim hakkim 100 ton olup 500ton mal dokebilsem diger arkadaslarimiz nasil malini paraya cevirebilir kendi kendimize ihanet ederiz randevuyu 10ton alip 12ton dokmek kimseyi taciz etmez de 10ton randevuya 100 ton mal sarmak sirada bekleyene de sira almak icin site basinda bekleyenede gunah olur kanaatimce

Ofisten randevu aldiginizda size verebileceginiz bugday miktarini cks de ekili alana gore gosteriyor %10 belki maksimum memurun iyi niyetine gore %20 ufak bi ihtimal asabilirsiniz ama fazlasi olmaz olmamasida lazim herkes ofise mal dokmek ister ancak her alim noktasinin maksimum kapasitesi var diger ciftci dostlarimizin hakkina gaspa girer benim hakkim 100 ton olup 500ton mal dokebilsem diger arkadaslarimiz nasil malini paraya cevirebilir kendi kendimize ihanet ederiz randevuyu 10ton alip 12ton dokmek kimseyi taciz etmez de 10ton randevuya 100 ton mal sarmak sirada bekleyene de sira almak icin site basinda bekleyenede gunah olur kanaatimce

Dediklerinize haklısınız o kadarı fazla olur tabi zaten kotayı geçtikten sonra almıyor yani mesela kota 50 ton bir kamyon verdik 30 geldi diğer kamyon 25 geldi bunu alıyor ama arkasına bir kamyon daha randevu alamayız zaten kotayı aşım bir defa oluyor yukarıdaki arkadaşların yazdıklarını öyle yorumlamıştım