Claas 330cx Fimaks çiftsıra 2018 sezonundan kalanlar

Abi kolay gelsin küçük bi sorum olacaktı. Bende bu claaslara çok meraklı bi okadarda hevesliyim temiz ikinci el axos 320 veya 330 almayı düşünüyorum bizim işimizde dağ işide var ova işide var bana biraz tecrübelerine dayanarak bilgi verebilirmisin yakıt olsun arıza parça vs vs
Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: YUSUFYAVRUM
Abi kolay gelsin küçük bi sorum olacaktı. Bende bu claaslara çok meraklı bi okadarda hevesliyim temiz ikinci el axos 320 veya 330 almayı düşünüyorum bizim işimizde dağ işide var ova işide var bana biraz tecrübelerine dayanarak bilgi verebilirmisin yakıt olsun arıza parça vs vs
Teşekkür ederim
Ben 3 yıldır kullanıyorum çokta memnunum yakıt çekiş konfor yönünde sınıfında 1 numara bence şimdiye ben büyük arıza yaşamadım 2200 saat oldu yağ bakımından başka bi bakım yaptırmadım sadece 750 saatte pompa enjektör ayarı yaptırdım yakıt düştü ve biraz kesilme vardı oda kalmadı bulunduğunuz ilde veya size yakın biryerde servis varsa alın derim traktör çok iyi ama servis olmassa en ufak bi elektrik arızasını dahi yapamıyorlar her tarafı soket sigorta