Corona virüsü

7:14. İblis: Bana, (insanların) tekrar dirilecekleri güne kadar mühlet ver, dedi.
7:15. Allah: Haydi, sen mühlet verilenlerdensin, buyurdu.

3:178. İnkâr edenler sanmasınlar ki, kendilerine mühlet vermemiz onlar için daha hayırlıdır. Onlara ancak günahlarını arttırmaları için fırsat veriyoruz. Onlar için alçaltıcı bir azap vardır.

izlemek yerine yazmaya karar verdim ama burası nasıl bir yer çözemedim. biri bana anlatır mı acaba? sadece izlemeye devam mı etsem ne yapsam.

burası çiftçilik bilgisi almak için mükemmel bir yer.
teknik yazanda var tercübesini paylaşanda,
ben birçok şey öğrendim. tarım ve hayvancılık konusunda

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
izlemek yerine yazmaya karar verdim ama burası nasıl bir yer çözemedim. biri bana anlatır mı acaba? sadece izlemeye devam mı etsem ne yapsam.
Hoşgeldin.
eğer az bilip,kendine çok güveniyorsan,sende yazmaya başlarsın,
Eğer çok bilip,az konuşan vede mülayim biriyseniz, bence hiç başlamayın,
bildiğini sananları izleyip,mesut olmakta iyi bir seçenek.
Bu arada,haberlerde arnavutköyde,virüs bulgusuna rastlanmış.
şimdi sonunu dinler ve ateizme döndürebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Sayın kemal0103 biz burada yanlışlara verip veriştiriyoruz fakat bu konu biraz ağır yanlış kabul etmiyor , haddim olmayarak sonlandırmanızı rica ediyorum , beni yanlış anlamayın , biyere varmaz bu konu , başka konularda yine atışırız işallah.

Saygınız için teşekkür ederim
Konuyu başka boyuta geçirdiğimiz için diğer arkadaşlar adına kendimde özür dilerim kusura bakmayın
Virüs e gelirsek Wuhang virüsü çin dışında ölümü gerçekleştirdi
Evleriniz de tarım zirai ilaçları ile verilen filitreli maskeler vardır kulanılmamışları toplum içerisinde kullanmanızı öneririm çünkü alaya alınacak bir salgın değil saygılarımla iyi akşamlar

Selam beyler,
dünya genelinde,çinlilere karşı corona'dan dolayı ırkçılık artmış.
şimdi birkaç haber sitesinde dinledim.
Irkçılık bilmiyorum da yusuf abi nette birkaç video denk geldi yeminle tiksindim yarasa corbasi ve canlı ahtapot gibi şeyler..bizim için tiksinç bir durum, ülkeye çinlileri almasak iyi olacak en azından bu aşı falan tam bulunana kadar, 14 gün kuluçka süresi varmış hastalığın çok sinsi bişey ve bugün yine ölenler olmuş hastalıktan

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Irkçılık bilmiyorum da yusuf abi nette birkaç video denk geldi yeminle tiksindim yarasa corbasi ve canlı ahtapot gibi şeyler..bizim için tiksinç bir durum, ülkeye çinlileri almasak iyi olacak en azından bu aşı falan tam bulunana kadar, 14 gün kuluçka süresi varmış hastalığın çok sinsi bişey ve bugün yine ölenler olmuş hastalıktan
Yılanı nasıl doğruyolar öyle aynalı sazan gibi eti var 🤣

Yılanı nasıl doğruyolar öyle aynalı sazan gibi eti var 🤣
köpeği canlı canlı,kızgın suya sıkıyorlar,
millet çok,yiyecek kıt,
günlük 2 dolara çalışan milyonlar varmış.

Beni yanlış anlamayın ama bu virüs bence doğal Seçilim misali insaları yok etmek için var edildi bence yani insan eli ile yapıldı sebebi ölümle sonuçlanan vakalar yaşlı ve ciğeri bitmiş insanlar zaten Çin’in de nüfus problemi var
Virüs ağaç budama misali sağlam olanları kalmasını zayıf olanların yok olmasını hedefliyor
Bu bir görüştür inanmayan Çin in nüfus problemini araştıra bilir

• Beğen
Tepkiler: murat1919

Bu konuda size katılmıyorum, zaten çinliler bir çocuktan fazla yapamıyor bu otomatikman nüfusun yarıya düşmesi demek, böyle bir şey yapmalarına gerek yok zaten azalıyorlar.benim görüşte bu.selamlar.

Kırsal alam için geçerli olmayan bir yasa bu dedikleriniz ve illegal yolla hala çocuklar meydana geliyor Çin de

• Beğen
Tepkiler: murat1919