CR Common Rail Sistemının Klasik Dizel Sistemındeki Farkları + Ları.

Ynt: CR Common Rail Sistemının Klasik Dizel Sistemındeki Farkları + Ları.

by-edo link=topic=67344.msg770023#msg770023 date=1378061541' Alıntı:
burda takıyorlar köyden biri td 80 e takdırdı bende düşünüyorum
Crdı sonradan takılır mı bılemem ama traktorlerde yaygın olmadıgı dogrudur. anlş-*s

by-edo link=topic=67344.msg770023#msg770023 date=1378061541' Alıntı:
burda takıyorlar köyden biri td 80 e takdırdı bende düşünüyorum

öyle bir şey yapmanı şiddet ile tavsiye etmem...
sonradan takılan hiç bir şeyin faydası görülmüyor....
ben yandım sen yanma erkunta 6 bin lira harcadım kimseye danışmadım etmedim servisin gazına geldim şöyle olur böyle oluruna filan inandım keşke o parayı vereceğime üzerine biraz daha ekleyip motoru değişseydim daha iyiydi sanada tavsiyem taktırmamandan yana...
ben intercoller filan taktırdım keşke taktırmasaydım keşke duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

şerefli1 link=topic=67344.msg770043#msg770043 date=1378062978' Alıntı:
ben yandım sen yanma erkunta 6 bin lira harcadım kimseye danışmadım etmedim servisin gazına geldim şöyle olur böyle oluruna filan inandım keşke o parayı vereceğime üzerine biraz daha ekleyip motoru değişseydim daha iyiydi sanada tavsiyem taktırmamandan yana...
ben intercoller filan taktırdım keşke taktırmasaydım keşke duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0
;D neden ki abi :S

şerefli1 link=topic=67344.msg770043#msg770043 date=1378062978' Alıntı:
valla haklısın aslında bende taktıran kişi ile bi görüşüp ona göre bakacam.bir akrabamda new holland 6060 ve nh 5070 var 6060 da common rail var traktör zerre siyah duman atmıyor motor sesi çok güzel 5070 e göre ayrıca %10 yakıt tasarrufu sağlıyormuş servisin sölediğine göre fiyatta 1000 tl

by-edo link=topic=67344.msg770050#msg770050 date=1378065846' Alıntı:
valla haklısın aslında bende taktıran kişi ile bi görüşüp ona göre bakacam.bir akrabamda new holland 6060 ve nh 5070 var 6060 da common rail var traktör zerre siyah duman atmıyor motor sesi çok güzel 5070 e göre ayrıca %10 yakıt tasarrufu sağlıyormuş servisin sölediğine göre fiyatta 1000 tl

hemşerim şimdi o yakıt sistemine görede motora özellik koyuyorlar sonradan takılanın pek faydası olmuyor yoksa traktör üreticileri 1000 tl denmi kaçacaklarda o yakıt sistemini koymuyorlar sanki ben faydası olduğunu söyleselerde tavsiye etmiyorum en iyisi öyle özellikleri olan motor almaktır bence

Crd motorun tork bandları kısa, kalkışlarda çabuk siniyor, yazılım gerekiyor, tork bandının boyu uzatılırsa 400 devirden 600 devir gibi vites devir araları daha uyumlu hale geliyor.400 devir vites arasıyla 600 devir tork bandı içinde geçiş rahatlar.

• Beğen
Tepkiler: mcelik