DENEME PANCAR TOHUMLARI VERİLECEKTİR

Ynt: DENEME PANCAR TOHUMLARI VERİLECEKTİR

bende 70 dekar ekecegim turbata dusunuyorum ama tabiki 20-25 dekarlik gonderebilirseniz denemek isterim... Fetullah Türker Emirbey Köyü SARIKAYA /YOZGAT

dolcevita link=topic=40174.msg353668#msg353668 date=1299454406' Alıntı:
valla gardaşım beni listene aldıgın icin cok tşk yeni okudum benim elimde fazladan tohum var coyote.stine.valantine.birde az satan 50 dk falan deng geliyor pancar yeri başka marka tohum düşünmüyorum bu sene secim var diye bugday kurufasulye ekimine yöneldim ayrıca havuc yerine ekecem saten tohum yatagını hazırlayıcaya kadar yüksek miktarlarda mazot yakacam masrafım cok yinede cok tşk
ok anlş-*s

bende 200-250 dekar ekecem bende istiyorum ismim fatih köksu yozgat/çandır

daha tohum markasına karar vermedim deneme amaçlı yollarsanız iyi olur eger memnun kalırsam 2012 ye hep ekeriz :D

kırşehirin iki ayrı bölgesinde (ırmak bucağı ve çöl) denemek için (iklimleri birbirinden farklıdır)mümkünse iki parti gönderebilirsin Dağıstan Altunsaray Kışehir

bizde ada şeker anlaşmalı 1600 dönüm pancar var yollayabildiğiniz kadar tohum yollayın gelin kontrolünü yapın ölçün biçin her türlü yardımcı oluruz yeterki biz daha fazla verimi alalım :) sizde test edin :) adres eskişehir mahmudiye ve çifteler arazileri ayrıca grup başı çok yakın arkadaşımın babası onlarda isterler onlarında 1000dönüm kadar pancarları var...

Arkadaşlar KONSİNYE diye bir şey bu tohum satıcısı arkadaşların çiftçilere deneme amacıyla verdikleri 1-2 ünite tohum manasına gelir.Bence mantıklı isteklerde bulunun.... Birde bir kişiye bir bölgeye deneme amaçlı 15 ünite tohum vermek mi gerçeci olur yoksa 7-8 çiftciye 2 şer ünite verip bölgelere yaymakmı? Aynı sezonda aynı pancar tohumundan farklı şeker oranı ve verim alınıyor.iklim oarak eskişehir farklı konya farklı aksaray farklı. farklı denemelerden ortak sonuç çıkarmak önemli...

masseysuper90 link=topic=40174.msg355633#msg355633 date=1299665024' Alıntı:
Arkadaşlar KONSİNYE diye bir şey bu tohum satıcısı arkadaşların çiftçilere deneme amacıyla verdikleri 1-2 ünite tohum manasına gelir.Bence mantıklı isteklerde bulunun.... Birde bir kişiye bir bölgeye deneme amaçlı 15 ünite tohum vermek mi gerçeci olur yoksa 7-8 çiftciye 2 şer ünite verip bölgelere yaymakmı? Aynı sezonda aynı pancar tohumundan farklı şeker oranı ve verim alınıyor.iklim oarak eskişehir farklı konya farklı aksaray farklı. farklı denemelerden ortak sonuç çıkarmak önemli...
kardeş isteyenler demişsiniz ama kimse cvp yazmıyor bi cvp lütfen anlş-*s

Arkadaşlar siz isimlerinizi yazın ve ektiniz tohumları aldınız tonaj bilgilerinide yazın
tohum verilecek ama gelen tohum kısıtlı herheze yetmez
tohumlarda daha gelmedi ayın 20 gibi gelecek deniyor bizde o vakte kadar
seçim yaparız. ok

masseysuper90 link=topic=40174.msg355633#msg355633 date=1299665024' Alıntı:
aynen tohum verirken bölge yapısı toprak yapısı bilgilerde alınacak
fazla tohum vermek isteriz ama gelen tohum .çok az

altansat link=topic=40174.msg357281#msg357281 date=1299791820' Alıntı:
mstafa
öztürk58
anayurtlu 3105d

Listeye alınacak üyeler diger üyeler yeni taleplere göre ve şehir farklı verilecektir
eskişehirden mahmudiyeden bende istiyorum geçen yıl 1200 dönüm pancarımız vardı ortalama 8 ton verim aldık 10-15 çeşit tohum kullanmıştık...

altansat link=topic=40174.msg357299#msg357299 date=1299792609' Alıntı:
Tucano340&Arion520
haydi sende alındın listeye yeni liste 1 hafta sonra alacam
listeye alındığım için teşekkür ederim arazilerimiz normal düzeyde ama daha önce hiç pancar ekilmemiş 1600 dönüm yerimiz var bu sene hepsine pancar ekeceğiz...yolladığınız tohumlarıda ayrı bi kenarı ekeceğim gelip kontrol etmeyi düşünüyormusunuz ??

listeye eklediğiniz için teşekürler .axcaba tohumlar ne zaman elimize geçer bizim burda hava şartları uygun olursa bu ayın sonunda ekmeyi düşünüyoruz.

altansat link=topic=40174.msg357281#msg357281 date=1299791820' Alıntı:
mstafa
öztürk58
anayurtlu 3105d

Listeye alınacak üyeler diger üyeler yeni taleplere göre ve şehir farklı verilecektir

bende 250 dömun ekiyorum ve daha tohum markasına karar vermedim bana da verirseniz iyi olur yozgat