Deutz 5125 - Yeni model, yeni seri

6 serisi benimde çok hoşuma gidiyor evet. benim jd ye karşı bi görüşüm vardı ama gittim 105m aldım. iyikide almışım. şimdide jd olsunda çamurdan olsun diyorum. daha önce nh td110 ve case jx100 vardı
Evet jd genel olarak çok yakıyor, parçası pahalı gibi , kullanmayanların yorumlarına maruz kalıyor fakat aslı yok.jd tam bir iş makinesidir kullanmasını bilene.

Deutz un sitesinde 5125 ile ilgili hiç bir bilgi yok.
Fuarda tanıtımını yaptığın yeni model traktörün bilgisi internet sitesinde olmaz mı hiç?

Motor 92,8 kw,124,5 hp, 126 ps, 500 n.m., %31 tork yedeği, CRDi (1600 bar), SCR, DOC, bulunuyor.
Motor grafiğine göre 3 bölücülü vites daha kullanışlı olacaktır.
Tam otomatik ve yarı otomatik kullanıma izin veren NH TR6 gibi transmisyon bulunmuyor.
Dik rotovatör için ek güç arttırımlı model güzel olur,
Maxxum 125, 600-676 n.m. ,121 kw. Arada dağlar var.

400-500 bin traktör alan adama helal olsun ne deyım gerçi burdakı bazı çiftcilere bakınca adama lazım ama çok yüksek paralar yada bizim para pul durumunda arkadan gelen nesil ne yapsın bakıyorum şehir de hayat yok köye gelemez tarla yok ekipman yok olsada kazanç çok az gerçekten ülke olarak bence şapkayı önümüze koymanın zamanı biraz geçiyor gibi

güncel bu traktöre yorum var mı ? Muadilleri hangi modellerdir? John deere 6120m e göre nasıldır? birde kubato 5112 diye bir model çıkarmış. 120 hp civarı bir motora ihtiyacım var. kredi kullanmak için sıfır alacağım.
Traktör kataloglarından görüldüğü üzere emsal motor gücü verileri olarak ;
Deuthz 5125 ile Başak 5120 Red Power , Erkunt 125.4 CRDİ birbirine yakın durur.
Jd 6120M segment olarak çok farklı bir model,
3 sıra silaj makinesi performansı ne kadar olur, bilemiyoruz.
Bir NH T5070 performansı alınır mı ki ??? bizi düşündürüyor.
JD 6M seride 6120M ile 6140M modeller yaklaşık benzer sayılarda alım olduğunu görüyoruz.
Traktör boş ve dolu ağırlığı , birbirine yakın modelleri kıyaslayabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: filizma