deutz fahr agrolux 70 - nh td75 d turbo

Ynt: deutz fahr agrolux 70 - nh td75 d turbo

üstündeki şöförden kaynaklana bilir.ama güç olarak güçlü bir motor,ama deutslar boş motor deil.bnm dayımda da var 77 si 2010 model.power shiftli.mesela 1.vitesde gidiyorsan 1.vitesin 3 kademesi var,devriyaja basmadan hızını düşürebiliyor.

deutz budur işte..bırakın yenisini bizde 76 modeli var hakketen çok çekiş var nh nin kalıbıyla deutz un kalıbı aynı deil.. artı hp farkı var, silindir farkı var deutz herşeye rağmen iyidir ben hep bunu söylemeye çalıştım videoyu çeken arkadaşa çok teşekkürler...

1006 link=topic=34441.msg298455#msg298455 date=1285841292' Alıntı:
deutz budur işte..bırakın yenisini bizde 76 modeli var hakketen çok çekiş var nh nin kalıbıyla deutz un kalıbı aynı deil.. artı hp farkı var, silindir farkı var deutz herşeye rağmen iyidir ben hep bunu söylemeye çalıştım videoyu çeken arkadaşa çok teşekkürler...

ewet aynen öle.dayım aldı deuts 77 agroplus.çok hoşuma gitti bissürü özellik var motorda.avrupa olduğunu beelli ediyor.çekişide çok şahane.biraz yolda çekide sert deilmiş dayım öle diyor.yüklü yolda iyi gitmiyor ama tarlada yırtıyor pullukları diyo.

firari deutz 3 ara seçme 4 illeri yani 12 ileri 3 geri vites şimdi ara modelleri çıkacakmış 5 ileri 3 ara seçme artısı motor 75 hp ye çıkacakmış onları bekliyorum bakalım nasıl olacak belki kasım yada yılbaşına diyorlar agrolux 70 in geri vietsi seri 3 ile aynı geri geri roket gibi gidiyor ortaya almak gerekiyor oda biraz yavaş kalıyor agrolux 77 hiç görmedim yakıtınada birşey diyemiyorum

xdragonx link=topic=34441.msg298644#msg298644 date=1285876820' Alıntı:
firari deutz 3 ara seçme 4 illeri yani 12 ileri 3 geri vites şimdi ara modelleri çıkacakmış 5 ileri 3 ara seçme artısı motor 75 hp ye çıkacakmış onları bekliyorum bakalım nasıl olacak belki kasım yada yılbaşına diyorlar agrolux 70 in geri vietsi seri 3 ile aynı geri geri roket gibi gidiyor ortaya almak gerekiyor oda biraz yavaş kalıyor agrolux 77 hiç görmedim yakıtınada birşey diyemiyorum
45 vites mi ne var :D ayrıca vitesin üzerinde hız 3 kademe hız var.1. vitesin 1,2,3 ü diye 2.vitesin.3.vitesin.4.vitesin.5.vitesin :D varda var :D

öncelikle videoyu çeken ve paylasan kişiye teşekkür ederim... TD 75ler seriye kacıyor bayılıyor aynı bizim 60-56 gibi...Turboda olmasına rağmen motor gücünü yenemiyor ve bayılma yapıyor.60-56yla 60-66 aynı segment motor olmasına ragmen 66 şanzumanı işi götürüyor aynı şekilde 70-56 ve 70-66 nın arasındaki fark gibi kendini gösteriyor...70-66 ve 60-66 ların piyasada tutulmasıda bu yüzdendir Deutzunda hakkını vermek lazım gerçekten güzel gidiyor....Bencede bahaneye gerek yok fark ortada arkadaşlar bnmde NH motorum var burda amaç kötüleme vs değil modele göre değişken bir yapısı var NH nin bunu çözebilseler dahada başarılı olacaklar...

ben memnun değilim nh den çok fazla yakıyor zaten bunuda satacam yılbaşına fazla bekletmek gibi bir gayem yok elde tutulur tek artısı hidrolikleri gerisi yalan yeni 75 hplik deutzlara yada explorer 3 samelere bakacağım hepsini deniyorum yavaş yavaş ama aklımdaki 5625 mf 86 hp dyna vt şanzıman anasının nikahı para istiyorlar erkunt nimet 70-same tiger 70-deutz agrolux 70 ama nh birdaha kapıya sokmam

Usta güzel video olmuş teşekkürler emeğin için. Bende deutz agrofarm 410 ile mf 5425 arasında karar vermeye çalışıyorum şu aralar, bu video farklı bir vizyon oluşturdu kafamda sağol. Çok ünlü bir laf vardır; 'Kontrolsüz güç, güç değildir.' diye. 75 bg motor koyarsın ama o motorun gücünü kasaya aktaramadıktan sonra işe yaramaz, ya bayılır ya patinaj eder. Diğer yanda başka motor 68 bg gücü kasaya öyle bir aktarırki gördüğüne kendin bile inanamazsın. Bu video bu sözü çok iyi bir şekilde kanıtlamış. Video için tekrar teşekkürler. alk-*s alk-*s alk-*s

coyote26 link=topic=34441.msg299000#msg299000 date=1286052997' Alıntı:
öncelikle videoyu çeken ve paylasan kişiye teşekkür ederim... TD 75ler seriye kacıyor bayılıyor aynı bizim 60-56 gibi...Turboda olmasına rağmen motor gücünü yenemiyor ve bayılma yapıyor.60-56yla 60-66 aynı segment motor olmasına ragmen 66 şanzumanı işi götürüyor aynı şekilde 70-56 ve 70-66 nın arasındaki fark gibi kendini gösteriyor...70-66 ve 60-66 ların piyasada tutulmasıda bu yüzdendir Deutzunda hakkını vermek lazım gerçekten güzel gidiyor....Bencede bahaneye gerek yok fark ortada arkadaşlar bnmde NH motorum var burda amaç kötüleme vs değil modele göre değişken bir yapısı var NH nin bunu çözebilseler dahada başarılı olacaklar...
kardeş tt serisi 56 serisi td serisi 66 serisi ama nedense td ler kendilerini 66 serisi gibi gosteremiyo