Dolandırıcılık hakkında....

Hayırlı günler arkadaşlar... bazı traktor ve tarım ile ilgili facebook sitelerinde tolga er isimli şahıs, balya makinası açma kapama, pistonlu orta kol ve pistonlu yan kol satışı yapıyorum diye milletin paralarını alıp ürünü göndermiyor... Beni heryerden engelledi... babamın telefon ile aradım onu da engelledi... ziraat bankası hesap numarasına habil fidan adına para gönderdiyor. Aydin ve konyada fabrikalarımız var, fabrika ismi taviller diyor... böyle bir kişiye denk gelirseniz itibar etmeyiniz...

Evet dolandırıcımış o şahıs
Screenshot_20191230-171922_Facebook.jpg

Havuz sistemi olmayan yerlerden alış veriş yapmayın.
Siz parayı yatirirsiniz.
Havuza düşer sonra ürünü satan kargo yapar.
Ürünü onaylarsaniz para satıcıya geçer onaylamazsaniz kargo iade edilip para geri çekilir.
Online alışveriş Bu şekilde garanti altına alınır.
Harici maceradan başka birşey değildir.

Hayırlı günler arkadaşlar... bazı traktor ve tarım ile ilgili facebook sitelerinde tolga er isimli şahıs, balya makinası açma kapama, pistonlu orta kol ve pistonlu yan kol satışı yapıyorum diye milletin paralarını alıp ürünü göndermiyor... Beni heryerden engelledi... babamın telefon ile aradım onu da engelledi... ziraat bankası hesap numarasına habil fidan adına para gönderdiyor. Aydin ve konyada fabrikalarımız var, fabrika ismi taviller diyor... böyle bir kişiye denk gelirseniz itibar etmeyiniz...
Ne oldu sonuclandi mi benimde basima geldi gecen hafta

Ne oldu sonuclandi mi benimde basima geldu gecen hafta