Dönerli pulluk sorunsalı

5li dönerli Türk traktör 140 şase pulluk aldık traktör 5450 MF çekmeyeceğini biliyorduk ama ucuza denk geldi bir tane söktük ama traktör dönderirken tekerlek yere değiyor orta kolu tamamen kısaltığımızda pek olmuyor ama normal şartlarda dönmüyor
IMG_4799.JPG

Kral bişey söylemedik teker öne çevrilirse hassasiyet yapmazmı diyorsun sen hangisi doğru hassasiyetten biraz daha kaldırdım hala değiyor ama baya azaldı yarın tekeri geriye alcam bide öne çevircem deneyecem geriye çekince tekeri olacak ama bide öyle denşycem
Hidrolik kolları tam kıs, teker one donerse hassasiyet yapmaz, önde olsa idi öne konumlandirırlardi, pulluk ortakol baglantisi uygun degildur bu pullugu alanlar genelde satiyor, videodaki pulluk alpler özel yapim trde tek sahibide şahsina münasir dostum bilgi budur almak almamak sana kalmiş , umarım yardimci olacak birileri çikar, ne kralım ne kralcı beni bilen bilir, bilmeyende ögrenir

Hidrolik kolları tam kıs, teker one donerse hassasiyet yapmaz, önde olsa idi öne konumlandirırlardi, pulluk ortakol baglantisi uygun degildur bu pullugu alanlar genelde satiyor, videodaki pulluk alpler özel yapim trde tek sahibide şahsina münasir dostum bilgi budur almak almamak sana kalmiş , umarım yardimci olacak birileri çikar, ne kralım ne kralcı beni bilen bilir, bilmeyende ögrenir

Seneye artık ünlüden şaşmayam seneye alırız inşallah

Hidrolik yan kollarin tam olarak kalkip kalkmadigindan emin olun,vede tam kısık olsun, bir video cekip yotube kanalinuz varsa oraya atın ordan buraya kopyalayın , gorsel olarak degerlendirelim.
Yan kolllar açılmaya açılmaya sıkışmış 1 gün uğraştık son yüksekliğe getirdik

• Beğen
Tepkiler: murat1919