DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DERNEĞİ 2012...!!!

DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DAYANIŞMA DERNEĞİ 2012...!!!

14/05/2012

Arkadaşlar Pazartesi günü Silivri ' de Silivri Önder Çiftçi Dayanışma Derneği ' nin organizasyonu ile Dünya Çiftçiler Günü ' nü kutladık. Bizde organizasyona ve konvoya bizim Ares ve Palazoğlu römorkumuz ile katıldık. Diğer çiftçilerde birçok farklı ekipman ve traktör ile katıldı. Yaklaşık 40 civarı traktör organizasyonda yer aldı. Gerçekten güzel bir organizasyon oldu. Silivri içinde traktörler ile geçit yaptık. Bir günlük şehrin yolları traktörlere özel oldu. Bende organizasyonda fotoğrafçı olarak görevliydim. Akşamki dayanışma yemeğinde gösterilmek üzere fotoğraflardan slayt hazırladım. Sizler içinde birçok fotoğraf çektim. Şimdi sizlerle bu fotoğrafları paylaşıyorum. Herkesin geçmiş çiftçiler günü kutlu olsun. Kusura bakmayın işlerden dolayı fotoğrafları paylaşmam biraz gecikti...;)

alipasalierkan...............;)

DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DERNEĞİ 2012....!!!

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DERNEĞİ 2012...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Eğer fotoğrafların hepsini göremiyorsanız. Şuanda slayt vidyosunu yüklüyorum. Bitince onuda konuya eklerim. Oradan daha rahat izleyebilirsiniz. Vidyo baya büyük olduğu için biraz uzun sürecek. Ondan dolayı fotoğrafları ilkten paylaştım. Hemde slaytta ilave fotoğraflarda var. Konu fazla uzamasın diye protokol fotoğraflarını azalttım....;)

Aykut Güler link=topic=55663.msg596194#msg596194 date=1337460573' Alıntı:
Güzel bir etkinlik, emeği geçen herkese teşekkürler... siyah kaporta ve film camlı L95 çok ilgimi çekti... Eline sağlık Erkan Abi... *098*-

Ertuğ Aslan link=topic=55663.msg596207#msg596207 date=1337461842' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler abi zengin bir paylaşım olmuş l 95 benimde dikkatimi çekti

Onda birde ses sistemi var. Ortalığı inletiyor...:D

Ali SARAÇ link=topic=55663.msg596198#msg596198 date=1337461053' Alıntı:
hey ma$$allah be ne varsa toplamı$sınız .. güzel payla$ım erkan .. güzel çekmi$sin resimleri ..

Daha eksikler var. Bu sene ilçenin pazarına denk geldi. Yoksa daha kalabalıkta olurdu. Yollar kapanacak diye sayıyı az tuttuk...:D

Ynt: DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU - SİLİVRİ ÖNDER ÇİFTÇİ DERNEĞİ 2012...!!!

eline sağlık Erkan çok güzel paylaşım olmuş, Türkiye nin en zengin bütçeli SİLİVRİ Ziraat Odasına organizasyonundan
dolayı teşekkür ediyorum, etkinliğe katılan tüm çiftçi dostlarımızında ellerine sağlık.
birde şu siyah L95 ne iş Erkan çok karizmatik bir traktör olmuş, Ömer Faruk Koç un TL100A gibi ledte varmı bunda?

güzel paylaşım erkan helal olsun çok güzel bi organizasyon.. Klarnetçileride Aresin başına dikmişsin :D

:D Breh be sadece 1 foton mu var ;D Fotoğraf çekmekten kendinde yoksun. Başka tanıdıklardan varmıydı siteden? Eline sağlık aga.

çok güzel kareler paylaşım için çok çok teşekkurler ne güzel ya birlik beraberlik olması....ordaki suslu fıata bayıldım ne kadar güzel bişey öle o:D

maşallah ben izlerken yoruldum sen atarken üşenmemişin. paylaşımın kalitelisi böyle olur tabi. keşke birçok il ve ilçedede böyle birlik ve kutlamalar olsa. eline sağlı abi.

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

bartu link=topic=55663.msg596215#msg596215 date=1337462361' Alıntı:
eline sağlık Erkan çok güzel paylaşım olmuş, Türkiye nin en zengin bütçeli SİLİVRİ Ziraat Odasına organizasyonundan
dolayı teşekkür ediyorum, etkinliğe katılan tüm çiftçi dostlarımızında ellerine sağlık.
birde şu siyah L95 ne iş Erkan çok karizmatik bir traktör olmuş, Ömer Faruk Koç un TL100A gibi ledte varmı bunda?

Mustafa abi organizasyonu Silivri Önder Çiftçi Dayanışma Derneği her sene kendisi düzenliyor. Ziraat odası sadece bayrak, şapka ve sunumda yardımcı oluyor. Ayrıyetten derneğe üye çiftçiler kendi ceplerinden verip akşam dayanışma yemeği düzenliyorlar. Ziraat odası bu organizasyonda biraz daha aktif olsa katılımı arttırsa ve sponsor filan ayarlasa daha iyi olacak. Biz sadece dernek ve üye çiftçiler olarak yer alıyoruz. Daha ilçede birçok çiftçi var. Onlarıda Ziraat odası vasıtasıyla bu organizasyona dahil etmek gerek. Belki ileriki yıllarda daha görkemli olur. Siyah L95 zaten ayrı bir karizma...:D Sahibi full kaplama yaptırmış. Kromaj egzos, film camlar ve içinde müzik sistemi falanda var. Bu traktörü ara sıra ilçede görüyordum. Ama sahibi arkadaşı pek tanımıyordum. Kendiside traktör gibi kap kara giyinmişti...:D Bir tek traktörde gördüğüm kadarıyla led eksik...:D Oda karanlık olmasından sanırsam...:D Gizemli olsun diye led takmamışlar...:D

anayurtlu 3105d link=topic=55663.msg596218#msg596218 date=1337462679' Alıntı:
güzel paylaşım erkan helal olsun çok güzel bi organizasyon.. Klarnetçileride Aresin başına dikmişsin :D

Klarnetçiler bize çalışıyordu. Amcam sabah siftah iyi bahşiş verdi. Ondan bize çalıştılar...:D Daha bahşiş verirken falan fotoğraflar varda koymadım. Abartı olmasın dedim...:D

doganbey1 link=topic=55663.msg596221#msg596221 date=1337462950' Alıntı:
:D Breh be sadece 1 foton mu var ;D Fotoğraf çekmekten kendinde yoksun. Başka tanıdıklardan varmıydı siteden? Eline sağlık aga.

Bir tane daha fotoğrafım varda konu uzayacak diye tek çekindiklerimizi koymadım. Normalde 368 fotoğraf var. Ben 295 ' e düşürdüm. Zaten milleti çekmekten bana pek fırsat kalmadı. Fotoğraflarda site üyelerinden aktif olarak tanıdığınız Meriç var.

alakazem_43 link=topic=55663.msg596223#msg596223 date=1337463213' Alıntı:
çok güzel kareler paylaşım için çok çok teşekkurler ne güzel ya birlik beraberlik olması....ordaki suslu fıata bayıldım ne kadar güzel bişey öle o:D

Derneğimiz sağolsun önder çiftçilerimiz birlik içinde tutmaya gayret gösteriyor. Süslü traktör çoktu. Yarısı zaten kamyon, otobüs gibi süslüydü...:D

rocky link=topic=55663.msg596224#msg596224 date=1337463557' Alıntı:
maşallah ben izlerken yoruldum sen atarken üşenmemişin. paylaşımın kalitelisi böyle olur tabi. keşke birçok il ve ilçedede böyle birlik ve kutlamalar olsa. eline sağlı abi.

Vallah bende yoruldum. Sağ bileğim fareyi oynatmaktan yoruldu. Bir defada yanlışlıkla sayfayı kapattım. Yeni baştan hepsini tekrar kopyala yapıştır yaptım...:D

alipasalierkan link=topic=55663.msg596227#msg596227 date=1337463788' Alıntı:
Vallah bende yoruldum. Sağ bileğim fareyi oynatmaktan yoruldu. Bir defada yanlışlıkla sayfayı kapattım. Yeni baştan hepsini tekrar kopyala yapıştır yaptım...:D
:D düşündüğümden daha beter bi durumdaymışsın :D

Cok mukemmel bir organizasyon ve super bir paylasim. Tesekkurler Erkan.. L95 herkesin ilgisini cekti. Sahibini siteye davet etmek lazim :) birde jant kapakli 480 super, pullugu da kusanmis gelmis tam tekmil :)

Çok güzel bir etkinlik Erkan abi.Dikkatimi çekti hep yüksek hp li traktörler var.Teşekkürler.