Dünyanın en kaliteli kabini

Ynt: Dünyanın en kaliteli kabini

Valla bizim 265 te hisarlar kabin var silikon çektim fitilleri yeniledim sadece yan camdan biraz alıyor allah kolaylık versin bu kabinle işiniz zor

yorumlar için herkese tşk ederim..
bu gün servis geldi bu suyun yağmurla veya dışardan girmesinin imkansız olduğunu klima ayarını cok yüksek kullandığım için buzlanma yaptığını ve bu buzun erimesi sonucu iceriye aktığını söyledi...
bide neymiş efendim kış gününde bu kadar yüksek ayarda klima kullanılmazmış traktöre taktığım ledler garantiyi bozarmış ne yaptırırsam servise yaptıracakmışım cart curt sen benim keyfimin kahyasımısın arkadaş istediğimi yaparım noo*-*-
bakalım bidaha girmesi durumunda servise götürülecekmiş..

Yuh Le
pusat link=topic=73616.msg861633#msg861633 date=1394361111' Alıntı:
bu gün servis geldi bu suyun yağmurla veya dışardan girmesinin imkansız olduğunu klima ayarını cok yüksek kullandığım için buzlanma yaptığını ve bu buzun erimesi sonucu iceriye aktığını söyledi...
bide neymiş efendim kış gününde bu kadar yüksek ayarda klima kullanılmazmış traktöre taktığım ledler garantiyi bozarmış ne yaptırırsam servise yaptıracakmışım cart curt sen benim keyfimin kahyasımısın arkadaş istediğimi yaparım noo*-*-
Led Garanti Dışı Bırakıyormuş Demek.. Nasıl Para Çıkarsam Diye Uğraşıyorlar..
Bide Madem Klimadan Su Geliyor Peki Neden Kirli Su Akıyor? Bence Tavandaki Kir Akar Yani Bi Sıkıntı Var..
Klimadan Nasıl Kir Aksın?
Bide HERHANGİ bİ İşlem Yaptılarmı Şimdi? Açtılarmı Üst Kapakları Felan?

pusat link=topic=73616.msg861633#msg861633 date=1394361111' Alıntı:

Aynısını bana söylemiş olsalardı yeminle onun servisliğini elinden aldırırdım. Ne demek klimayı çok kullanmışsın.Ne demek ledler garantiyi bozarmış.Ledler bozsa bozsa sigortayı bozar yakar garanti ne alaka???

Buzlanma yapmışta buz eriyip içeri akmışta kız-*sw
Klima kabul buğulanma yapar buda suya dönüşür ve bu suyun atılması için su yolları vardır klimanın montajlandığı yerde.Erkuntta hortum yardımıyla sağ ön kabin profilinin içinden aşağıya akıyor.

Ben olsam önce hiç birşey demedn dinler sonra 2 tane çakardım ulan p*ze*enk led sigortayı yakar oda degiştirilir oda milyarda 1 ihtimal yok klima fazla kullanıloyumuşda şöyle böyle palavra hep.Bizim erkuntun sol tarafından tahliye ediyo...

bilal tıraşçı link=topic=73616.msg861635#msg861635 date=1394361409' Alıntı:
Yuh LeLed Garanti Dışı Bırakıyormuş Demek.. Nasıl Para Çıkarsam Diye Uğraşıyorlar..
Bide Madem Klimadan Su Geliyor Peki Neden Kirli Su Akıyor? Bence Tavandaki Kir Akar Yani Bi Sıkıntı Var..
Klimadan Nasıl Kir Aksın?
Bide HERHANGİ bİ İşlem Yaptılarmı Şimdi? Açtılarmı Üst Kapakları Felan?
şimdi hiç bir şey yapmadı biraz klimayı düşük ayarda kullan yine yaparsa servise cekelim dedi
omeryucel link=topic=73616.msg861637#msg861637 date=1394361650' Alıntı:
Aynısını bana söylemiş olsalardı yeminle onun servisliğini elinden aldırırdım. Ne demek klimayı çok kullanmışsın.Ne demek ledler garantiyi bozarmış.Ledler bozsa bozsa sigortayı bozar yakar garanti ne alaka???

Buzlanma yapmışta buz eriyip içeri akmışta kız-*sw
Klima kabul buğulanma yapar buda suya dönüşür ve bu suyun atılması için su yolları vardır klimanın montajlandığı yerde.Erkuntta hortum yardımıyla sağ ön kabin profilinin içinden aşağıya akıyor.
aynı şekil o suyu bizzimkilerde arka tekere akıtıyor belki oradanda sıkıntı olabilir ama o kadar su atacağını sanmam

• Beğen
Tepkiler: hntr-mhmt

koparanlı 80.4 servet link=topic=73616.msg861639#msg861639 date=1394362067' Alıntı:
Ben olsam önce hiç birşey demedn dinler sonra 2 tane çakardım ulan p*ze*enk led sigortayı yakar oda degiştirilir oda milyarda 1 ihtimal yok klima fazla kullanıloyumuşda şöyle böyle palavra hep.Bizim erkuntun sol tarafından tahliye ediyo...
led e hiç kafayı takmıyom ama bidaha su alırsa bu sefer boynundan basarım hani kılimadan alıyodu diye ;)

nail nasıl bişi bende anlamadım bizim gold ilk geldiginde bile böle bişi yapmadı hatta servis ilk geldiginde her şeyine baktı hani bi arızası felan çıkarmı diye sen arkasını bırakma eger yine yaparsa servisin önüne bırak motoru

massey ferguson 277 gold link=topic=73616.msg861860#msg861860 date=1394385377' Alıntı:
nail nasıl bişi bende anlamadım bizim gold ilk geldiginde bile böle bişi yapmadı hatta servis ilk geldiginde her şeyine baktı hani bi arızası felan çıkarmı diye sen arkasını bırakma eger yine yaparsa servisin önüne bırak motoru
bidaha olursa geregini fazlasıyla yaparım bakalım yine yeğmur yağıyor sabah bakarım alacakmı