eider ve bernache tohumu hakkında bilgisi olan var mı

Delitzsch firması kuzey tohumculuk dan edinebliyoruz sanırım fiyatı hakkında bilgim yok pancar nasıl onuda bilmiyorum ilk defa ekeceğiz

Polatı ekenler vardı ama bu sene de onu ekecekler mi veya memnunlar mı bilmiyorum. Daniciayı gördüm az yaprak ve toprak içinde büyümesi olarak beğendim. Bu sene kws de karar kıldım. Yerli tohum ektim bu zamana kadar.

• Beğen
Tepkiler: ORION
Danicia diye yazılıyor sanırım. Bide terranona mı ne diye bi çeşit varmış yeni çıkan. İkisini ekmeyi düşünüyorum.
Facebook da pancar group sitesinde bakiyorum simdi de cogu bu tohumlari tavsiye etmis biz simdiye kadar valentina ektik verim iyi de hastaliga cabuk yakalaniyor seker oranida cok iyi degil acikcasi

El dorado fena degil ama bakalim polat suan icin aklimda birinci sirada ama da icia da bakacagim siz almadiniz demi tuhumu daha

Facebook da pancar group sitesinde bakiyorum simdi de cogu bu tohumlari tavsiye etmis biz simdiye kadar valentina ektik verim iyi de hastaliga cabuk yakalaniyor seker oranida cok iyi degil acikcasi

El dorado fena degil ama bakalim polat suan icin aklimda birinci sirada ama da icia da bakacagim siz almadiniz demi tuhumu daha

Hayır almadım ama 335 tl ye almışlar tohumu. Bende ordan takip ediyorum ama güvenemedim açıkcası. Danicia kesin alacam da yanına kws mi ekerim yoksa başka bi çeşit onu bilmiyorum. Valentina verimden çok memnun olanı duydum. Ama kaplı tohum düşünüyorum bu valentinanın kaplısı yok galiba

Hayır almadım ama 335 tl ye almışlar tohumu. Bende ordan takip ediyorum ama güvenemedim açıkcası. Danicia kesin alacam da yanına kws mi ekerim yoksa başka bi çeşit onu bilmiyorum. Valentina verimden çok memnun olanı duydum. Ama kaplı tohum düşünüyorum bu valentinanın kaplısı yok galiba
Valentina Kaplisi var mi bilmiyorum. Danicia kapli mi? Siz havali makina ile mi ekeceksiniz? Eaki kara makineler kapli kirma yapabilir mi bilmiyorum?

Kök yapısı olarak toprak altı, az yapraklı, 9 ton un üzerinde ve 17-18 arası polar oranları gelmiş. Hastalık için ilaçlama yapmışlar iki kere. Tarladaki görüntüsü hiç yok gibiydi ama sökümde sonuçlar çok iyi geldi.
Makinali sokumde zaten kok disarda olmasi dezavantaj asiri yuksek yapraklarda hastalikta etken sanirim (iscilikte cok zorlasiyor) verimve seker cok iyi eger boyle ise tohu. Edindiniz mi danicia

Benim de ilk defa pancar elilecek bir tarla var oraya soyle guzel bir tohum olsa iyi olur ilk defa pancar elilen yerler cok iyi verim ve seker orani yakaliyor.
Polat dusunuyordum oraya ama danicia da aklimi celdi bakalim ...

Polat daha çok yapraklı ve toprak üzerinde olarak gördüm. Sonuç olarak nasıl geldi bilmiyorum. ekenler bu sene de danicia ekecekler. Yanlış yönlendirme yapmak istemem ama şahsen beğendim. İkinci çeşit konusunda karar kıldığım vakit alacağım bütün tohumlarımı. Önümüzdeki hafta edineceğim tohumları.

Polat daha çok yapraklı ve toprak üzerinde olarak gördüm. Sonuç olarak nasıl geldi bilmiyorum. ekenler bu sene de danicia ekecekler. Yanlış yönlendirme yapmak istemem ama şahsen beğendim. İkinci çeşit konusunda karar kıldığım vakit alacağım bütün tohumlarımı. Önümüzdeki hafta edineceğim tohumları.

Pancar hangi tohumu vercek bilginiz var mı?