Elektrikli somun sıkma kullanan var mı?

Tereddüt etme al ben 3 yıldır kullanıyorum 13 lük somunları kesip atıyor ki 24 27 lik bijonları takır takır söküyor hatta kullandığım lokmaları bile patlattı. Çok güçlü twk sıkıntısı spral gibi birden hızlanması matkaplar givi yavaş çalıştırma imkanın yok

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Hiç kullanmadığım darbeli ve normal matkap var bunlar somun sıkmaya çevrilebilir mi aparat adaptör gibi parçalar ile?
Olmaz ya onlar dayanmaz. Hatta ben başlıkta yazdığım makinata ikna olamadım bosch gds 24 modelini aldım şahane bir makina aklınıza gelecek traktörle ilgili herşeyi sağlamca söküp takıyor. Ama biraz ağır o yüzden yanına da küçük basit bir model aldım einhell o da hiç fena değil hesaplı da oldukça.
Bu bosch gds 24 profesyonel olan

Diğeri de einnhel küçük hafif olan

Resimler ve ekler

• IMG_20200505_143615.jpg
    IMG_20200505_143615.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 81
  • images.jpeg
    images.jpeg
    13.5 KB · Görüntüleme: 84
  • Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Olmaz ya onlar dayanmaz. Hatta ben başlıkta yazdığım makinata ikna olamadım bosch gds 24 modelini aldım şahane bir makina aklınıza gelecek traktörle ilgili herşeyi sağlamca söküp takıyor. Ama biraz ağır o yüzden yanına da küçük basit bir model aldım einhell o da hiç fena değil hesaplı da oldukça.
Bu bosch gds 24 profesyonel olan

Diğeri de einnhel küçük hafif olan
Kaça aldınız

Çok güzel bir konuya değinmişsin. Benimde kompresörüm küçük yeni büyük almak için ekstradan para artı hava tabancaları da elektrikli tabancalardan pahalı.
Bende biraz araştırma yaptım bütçe dostu Einhell CC-IW 950 modelini buldum ( 430-500 TL ), yorumlarda traktör bijonları söküp taktıklarını yazmışlar bence o ürünü de bir incele derim.

Çok güzel bir konuya değinmişsin. Benimde kompresörüm küçük yeni büyük almak için ekstradan para artı hava tabancaları da elektrikli tabancalardan pahalı.
Bende biraz araştırma yaptım bütçe dostu Einhell CC-IW 950 modelini buldum ( 430-500 TL ), yorumlarda traktör bijonları söküp taktıklarını yazmışlar bence o ürünü de bir incele derim.

Einhel elektrikli somun sökme makinaniz şimdiye kadar sağlıkli ve arızasız bir şekilde çalıştı mı başka hangi marka önerirsini,

Merhaba, 3 senedir Dewalt DCF899P2 18V / 5.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Somun Sıkma kullanıyorum

Hayal edebileceğinizden daha güçlü, 32 ye kadar paslı, yıllanmış tüm somunları sökebilirsiniz, birkaç kez 17lik civata koparmışlığım var.

Olumsuz yönleri ise büyük ve ağır olması, ben tüm işlerde yorulmadan kullanmak istediğimden bu ürünü tercih etmiştim. Fakat dar alanlarda ve uzun süreli işlerde biraz yoruyor.

Bana kalırsa pahalı olmasına rağmen mükemmel bir yardımcı, parasını şimdiye kadar birkaç kez çıkarmıştır.

Kullanacağınız işe göre daha küçük bir ürünü de seçebilirsiniz. Dewalt veya Makita pahalı gözükse de bana kalırsa uzun dönemde daha uygun olabilir.

Merhaba, 3 senedir Dewalt DCF899P2 18V / 5.0Ah Li-ion Çift Akülü Profesyonel Somun Sıkma kullanıyorum

Hayal edebileceğinizden daha güçlü, 32 ye kadar paslı, yıllanmış tüm somunları sökebilirsiniz, birkaç kez 17lik civata koparmışlığım var.

Olumsuz yönleri ise büyük ve ağır olması, ben tüm işlerde yorulmadan kullanmak istediğimden bu ürünü tercih etmiştim. Fakat dar alanlarda ve uzun süreli işlerde biraz yoruyor.

Bana kalırsa pahalı olmasına rağmen mükemmel bir yardımcı, parasını şimdiye kadar birkaç kez çıkarmıştır.

Kullanacağınız işe göre daha küçük bir ürünü de seçebilirsiniz. Dewalt veya Makita pahalı gözükse de bana kalırsa uzun dönemde daha uygun olabilir.
Güle güle kullanin.dcf899 da kafa kirma sorunu oldugunu söylüyorlar siz karsilastiniz mi 3 yilda ?benim de niyetim var isler basliyana kadar alicam gbi duruyor fakat bosch bataryalarim oldugu icin solo(aküsuz) bosch gds 1000 yada 1050 tercih edicem gbi.

Merhaba şuana kadar böyle bir problem yaşamadım, bir arkadaşımda da var ondan da böyle birşey duymadım. Tek problemi ağır ve büyük olması benim için, çiftçilik işlerinin yüzde 95ini daha kompakt bir makineyle halledebilirsiniz.

Bosch hiç kullanmadım, marka olarak belli bir kalitenin üzerinde, fiyat makulse yapacağınız iş yoğunluğuna ve ağırlığına göre tercih edebilirsiniz