Elektrikli Traktör!

Konuyu tekrar okudum mesajlar çok rahatsız edici, kimse siyaset yapmadıgı halde işlerine gelmeyince hemen siyaset yapıyorsunuz a çekiyorlar lafı. Bu forumda eskiden t6.160 aldım diyen troller falan vardı onların konuları daha seviyeliydi,eskileri mumla aratıyorlar.

Traktörü de Uçağı da Arabayı da merakla bekliyoruz.

Elektrikli yerine normal mazotlu üretsinler o da yeter. Tümosan falan özel.
Dostum dünyada hiçbir devlet kurumu kendi eliyle bişey üretmek zorunda değildir özel durumlar hariç. Devlet özel sektör ve kamu ihtiyacını belirler bunlara uygun politika yürütür yatırım ve üretim yapılması için her türlü desteği ve teşviği verir vergisini alır gelişmiş tüm ülkelerde bu şekildedir.

• Beğen
Tepkiler: aenema
Elektrikli bisikleti, motosikleti yerli uretim yapalim sonra araba ve traktor yapariz. 8TL elektrik aciklamasi dogru degil, akulerin yipranip degismesi madrafini uzerine koyunca mazota gore olsa olsa % 10-15 ucuza gelir.

İngiliz hükümeti düşük karbonlu enerji kullanımını artırma planlarını hızlandırarak, 10 yıl içinde benzinli ve dizel otomobillerin satışını yasaklayacağını açıkladı. Bu tarih daha önce 2040'tan 2035'e çekilmişti. Artık yeni hedef 2030...

Traktör işi biryana elektrikli araçlar geliyor artık.

Adamlar almış çektiriyor bile
Screenshot_2020-12-15-12-25-37-048_com.zhiliaoapp.musically.jpg

• Beğen
Tepkiler: Adil_d