En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Abi senin 80 liğin 60 ından pazarlık yaptık yarın Bursa dan gelecek nasipse kabinli
Hayırlısı olsun Edirne Süloğlu da görmüştüm adam 4 12 takmış ti 2011 model çekişi süper demisti 10numara taksa daha iyiydi 8km yola 2,5lt mazot yakiyormus tam gazla 800 gram dökümüne demişti bendede 100luks var 1.5yaksin 2yaksin farketm Z dedim dede ters ters baktı 😁 güle güle kullan hayırlısı olsun 4cekermi

Hayırlı cumalar
Hayırlı işler herkese
Dün güzel bir gök kuşağı fotosu cektim tepeden

20191205_140320.jpg
20191205_134550.jpg

Bunlar nasıl fiyatlar allah askına iki sene öncesi fiyatlar nerdeydi şimdi nerde. Kendi açımdan söylüyorum ; keşke et fiyatları ve buğday arpa da bu kadar yukselseydi. Millet nasıl alacak bu makinaları , allah etmiye t6 falan alsak 110bin Euro. Eldekinin kıymetini bilelim , gözümüz gibi bakalım , öpüp oksayalim.

Çok haklısınız kıymetini bilmek lazım. Ben traktörü geçtim lastiklere bile dikkat ediyorum artık, tarlada taş karşıma çıksa inip kenara atıp devam ediyorum. Önceden basar geçerdik üstünden. Şimdi insan korkuyor yarılacak vs diye. Bugün 4 lastik alayım desen en kötü şartta 20 bin tl. Asgari ücretli bir işcinin yaklasık 1 yıllık maaşı.