En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Oğlan td yi bizimki sandı [emoji28]
20191211_184654.jpg

Geçmiş olsun ismail abi hararete her zaman bakmak lazım allah göstermesin herhangi birseyden arıza çıkabilir
Sağol Mahmut arkadaşım yardıma gelmisti o kullaniyordu bakmış ama suda kaynatmis ağırdı yerler
Hararetten önce şarj lambası yanmıştır ama fark etmemiş demekki

Traktör kullanan adamın tek takip etmesi gereken hararet göstergesidir, daima antifriz olmalı kolayına kaynamaz paslanmadan motor zarar görüp gömlek delinmez, Radyatör önüne gelen ot sap doldumu traktörün dıştan ve içte koruyucu varsa elle temizlenmeli, kuru tip hava filtreleri tozlu yerde , günlük temizlenmeli , toz çok tehlikeli, bakmak gerek zor değil.

Ben patpata takalı 2 sene oldu.
Sizin oralar iyice soğudu anlaşılan 🤷🏻‍♂️
Ne yapalım cekecez artık seni başka yapacak bir şey yok.
Allah bana ve TrakKulübe sabrı versin. [emoji33]
Seni ne edecez onu düşünem bende.
🤨
ercan kısalar güzel ama uzunlar öyle metedildiği gibi değil bence.
normal yani.
inşallah uzun ömürlü olur.
aliexpress işi bitti,artık vergilerden dolayı bişey alınmıyor.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
ercan kısalar güzel ama uzunlar öyle metedildiği gibi değil bence.
normal yani.
inşallah uzun ömürlü olur.
aliexpress işi bitti,artık vergilerden dolayı bişey alınmıyor.

Aynen öyle [emoji1360]
Sadece sellektör yaparsan yine iyi.
Ama uzun yaktığın pek belli değil.
Bazı konular da yine AliExpressten alıyorum.
Holojene göre iyi aydınlatma var.

Küp biçimindeki Japon karpuzu. Bu karpuza baktığınızda sadece küp biçimini almış bir karpuz görüyorsunuz. Ama onun en ayırdedici özeliklerinden biri de yetiştirme koşullarının zorluğundan ve az sayıda üretilmesinden dolayı yüksek olan fiyatı! Bir karpuzun fiyatı ne olabilir li demeyin. Şeffaf bir küp biçimli kap içerisinde sürekli takip ederek yetiştirip küp biçimli karpuz eldebettiğinizde bu karpuzun fiyatı 250-350 doları bulabiliyor. Burada para eden karpuz değil, buluş, farklılık ve argedir.
FB_IMG_1576258679851.jpg