En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

gündüzler 3 ile 6,geceler -8 civarı.
gece gündüz neredeyse aynı, :(
Gözünü seveyim kışın az önce evden ile çıkarken doğal gaz faturasını kapıya tutturmuşlar 100 tlcik 😄😄 harbiden uçuyoruz kaç yl oldu acaba bu zamanda bana kışın en soğuklarda 220 gelmişti arada daire üatüm yakmıyor sizde dağa fazla gelir reis biliyor işi 1r al 15 e sat

Selamlar Beyler hayırlı cumalar hastalara geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. vardiya bitti [emoji536] yolculuk.19 kişi covitten raporlu, bende hafif öksürük var hayırlısı bakalım [emoji848]
Bizdede aynı 10 kişiyi geçti sağlıkçının anası babası şöförün anası babası bu ne yaa heryer doldu taştı

Aşı yayginlaşsada kurtulsak covitten
Aşıya güven yok bunlar oldukça halkı kobay olarak kullandırırlar para için mahkemeye versen kim dinler özellikle bundan 2 ay önce denecekti tzminat olayı bizde olmadığı için avrupada tazminatlar çok yüksek bizde üstüne suçlu çıkarsın aşıda olsa %100 80milyon vurulsada kapıdan geçen yabancılar yayar tekrar kendi kendine yok olmadıkça devam eder sen vurdaracan diğeri kalacak yayılmaya devam eder üstelik değişime uğradı mutasyon bizimkiler hlk duyacak diye yayın yasağı getiriyor avrupa günde 1000ler ölüyorsa bizim 2 katı vardır hasta sayısıda aynı tabibler odası açıkladığı halde yüne az gösteriyorlar ankara 15bin cibarı izmir aynı istanbun enaz bunların 3 katı nasıl güveneşimde aşı yapalım ne zamana denk geldik 2025 e kadarda sürecek bunlarda liyakat olsaydı sağlık bakanı sadece değil tüm kabine deişirdi güven kalmadığı için

Gözünü seveyim kışın az önce evden ile çıkarken doğal gaz faturasını kapıya tutturmuşlar 100 tlcik [emoji1][emoji1] harbiden uçuyoruz kaç yl oldu acaba bu zamanda bana kışın en soğuklarda 220 gelmişti arada daire üatüm yakmıyor sizde dağa fazla gelir reis biliyor işi 1r al 15 e sat
:) kışın,özellikle aralık,ocak,şubat,mart'ta burada doğalgazla ısınan bir daire 500 ile 850 civarı ödemeden öyle kolay kolay, kendini bahara atamaz, :(
kendi gazımız alttan çıkmadan,
denizin altından çıksa tez zamanda iyi olur.
Selamlar Beyler hayırlı cumalar hastalara geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. vardiya bitti [emoji536] yolculuk.19 kişi covitten raporlu, bende hafif öksürük var hayırlısı bakalım [emoji848]
dikkat et adil,
acil şifa dilerim.

:) kışın,özellikle aralık,ocak,şubat,mart'ta burada doğalgazla ısınan bir daire 500 ile 850 civarı ödemeden öyle kolay kolay, kendini bahara atamaz, :(
kendi gazımız alttan çıkmadan,
denizin altından çıksa tez zamanda iyi olur.dikkat et adil,
acil şifa dilerim.
Bu beceriksizler bir bok çıkramazlar sadece şaf geveliyorlar 18 yılda iktardalar trakyada her yere sondaj vuruldu benim kçyğmde dahil 5 dölğm yeri tarlayı taş ile soldurdular çıktı dediket ortakçı yağcılı geçkinlşde sinanın köyünde merkez olarak toplayacaklardı seçim için gazladılar millette yedi bunları allah birdir dediği hariç hiçbir sözüne güven yok fırıldak gibi tükürdüklerini yalıyorlar trakyada 1950 dede çok gaz petrol aranmış köyümün karşısında sondajda kuvbetli su çıkıyor kapatıyorlar halende kaynar rahmetli babam metrelerce fışkırıyordu demişti su yağlıydı o su temizse tarlaları sulamaya yeterdi ama nerede halka hizmet etmeye değil ceplerini doldurmaya geliyorlar sıcak suda çıktı termal kütahyada bazı yerlerde ili ısıtırsın rusyada ülkeyi afamlar sıcak su ile ve gazla ısıtıyorlar bizimkiler lafta sadece elektrik su vs sırtımıza yükleainler hep haa barajlarda suda bitti edirne kırklareli yakında susuz kalacak istanbulda aynı gecen hafta kayalı barajında %3 su kalmıştı bukadar su bolluğunda madenlerimiz bor toryum vs dolu yinede haklı basında siyasetçi çikip ülkesi için kullanmaz elektrikli. Traktör. Vs diyeciğine boru toryumu kullan ülkeyi bedava aydınlat ısıtt petrolden halkını kurtar yapacak cıkarmı adamlar devlet demiryollarını batırdılar eskiden trenle taşınanlar artık tırlarla taşınıyor lastiğine para petrolune para lise harici oy kullanmayı japonlar gibi yasaklanmalı sadece proflar siyasete girmeli ülke uçar