En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Yağmur yağıyor, muayene sırasını bekliyoruz

Resimler ve ekler

• IMG_20210306_163145.jpg
    IMG_20210306_163145.jpg
    67.8 KB · Görüntüleme: 6

Ailemizde tarihi bir gun yaşandı babam kardeşleri toplayıp tarlalarini paylaştırdı hakkimizda hayırlısı dedi Allah herkese agiz tadıyla kavgasız davasız hatır gönül kırılmadan boyle işler nasip etsin dostlarımla paylaşayım dedim
Hayirlı olsun rabbim utandirmasin

Fakirin çerezi ve çay amcamla köyde tek başımızayız ortam ıyı kazanç olmasada köyde huzur var
Afiyet olsun,sofranın gerisinide çek, :)
Ailemizde tarihi bir gun yaşandı babam kardeşleri toplayıp tarlalarini paylaştırdı hakkimizda hayırlısı dedi Allah herkese agiz tadıyla kavgasız davasız hatır gönül kırılmadan boyle işler nasip etsin dostlarımla paylaşayım dedim
Yusuf hayırlı olsun.
He he orda kavurma ile Balı ye sonra bunu çek 😊
Haklısın gerisi yok ortada,
Böyle olmazki amaaa :(

Güzel bir uygulama olmuş abi hayırlı olsun baban güzel bir iş yapmış dedemde halama verdi geri kalanı da siz halledin demişti sonra nolur bilmiyorum şimdilik çok ıyıyız.

Fakirin çerezi ve çay amcamla köyde tek başımızayız ortam ıyı kazanç olmasada köyde huzur var
Bereketli olsun.
Hayırlısı olsun.
He he orda kavurma ile Balı ye sonra bunu çek 😊
Su-i zan hoş bir şey değildir, hiç yakıştıramadım.