En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Ynt: En Uzun Topic Rekorunu Trakklup İle Kıralım

okkangal link=topic=7169.msg77031#msg77031 date=1221858343' Alıntı:
iyi olur ağırlık yapar patinaj çekmez... çekyatın içine biraz kum oldursunlar :)

NEW HOLLAND tdtntmtla 500070008000 tüm zamanların NOT SELLING bronz madalyasını aldı ... sonra tarlada düşürdü .. işbora buldu diye biliyorum bende...

New Hollandda ozaman patinaja başlar çünkü NH nin ağırlığını bronz madalya sağlıyordu

Madalya Düştü, Mertlik Bozuldu... (New Holland)

Bulduklu link=topic=7169.msg77715#msg77715 date=1222088756' Alıntı:
Hadi ama kimsenin atacak bir seyi kalmadimi :D
Bulduklu arkadaşım sen bilmiyorsun under pto ve dana bunlar çok ağır ve derin mevzular enine boyuna düşünmeden olmaz önce bir düşünme süresi tanı bak ozan abim ve okay abim şu anda eminim under pto ya danayı entegre etmek için uğraşıyorlardır ama en kısa sürede prototip elinizde arkadaşlar coming soon....

dennizs link=topic=7169.msg77721#msg77721 date=1222089221' Alıntı:
Bulduklu arkadaşım sen bilmiyorsun under pto ve dana bunlar çok ağır ve derin mevzular enine boyuna düşünmeden olmaz önce bir düşünme süresi tanı bak ozan abim ve okay abim şu anda eminim under pto ya danayı entegre etmek için uğraşıyorlardır ama en kısa sürede prototip elinizde arkadaşlar coming soon....
Insallah

dennizs link=topic=7169.msg77721#msg77721 date=1222089221' Alıntı:

Ozan abiyle Okay abinin mühendisler olarak bu konuda çalıştıklarını duydum. Çok sevindim. :) Bende onlara davul konusunda ufak bir tez hazırlayacağım. )))

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=7169.msg77893#msg77893 date=1222115530' Alıntı:
Ozan abiyle Okay abinin mühendisler olarak bu konuda çalıştıklarını duydum. Çok sevindim. :) Bende onlara davul konusunda ufak bir tez hazırlayacağım. )))
tabiki dış tasarım bana ait aerodinamikler falan ozan abi ve okay abi de mekanik ve underPTO ile uğraşmakta işin en son kısmında ise çağrı,mustafa,eren davul ve dana ile banttan underpto nun inişi için KURBAN! kesicekler ama burada yazdığım gibi kısa bir olay değil bu buna dikkat....

NesranJk link=topic=7169.msg79186#msg79186 date=1222461166' Alıntı:
bence öyle degilde bu konu için özel bir bölüm açıp buraya mesaj yazmadan foruma giriş yapmayı yasaklamak lazım(biraz saçmaladım heralde) :D

saçmala saçmala çekinme .... yazda sırf ne yazarsan yaz....