3 LİRA , 30 KURUŞ
Bugün ete 3 lira süte 30 kuruş zam gelse
üretici belini doğrultur .
Bunun Topluma maliyeti ne olur ?
Ayda 3 kilo et giren eve 9 TL aylık ilave
maliyeti olur .
ÇOK MU ?
Ayda 20 litre süt giren eve 6 TL aylık ilave
maliyeti olur .
ÇOK MU ?
Toplum olarak Yerli ve Milli lafının arkasını
doldurmak için aylık 15 TL aile başı ek
maliyete katlanmamız lazım .
Sağlıklı ve helal gıda için aylık bir aileye 15
TL.
ÇOK MU ?
Gerçekten soruyorum 15 TL için kendi
Üreticin çaresizlikten ineğini kestirip ahırını
kapatıyorken , elin Gavurundan ithalat
yapmaya DEĞER Mİ ?