En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60
Sagolasin fiyat uygun bi sıkıntısı yoksa ama bana cok uzakta
Cemal acele etme işler bittimi sakin kafayla daha iyi karar verirsin , haşbay kullanmıyacaksan birde 2016 üstü az çalışmış 5075 in bir direksiyonuna bin , td ile tüm bağın kopar.casenin c serileride güzel yolda çok hızlı imiş, 5075 birazdaha yavaş gider, tabiki farkı Hoca daha iyi değerlendirir, artı eksi olarak.

Cemal acele etme işler bitti mi sakin kafayla daha iyi karar verirsin , haşbay kullanmayacaksan birde 2016 üstü az çalışmış 5075 in bir direksiyonuna bin , td ile tüm bağın kopar.casenin c serileri de güzel yolda çok hızlı imiş, 5075 biraz daha yavaş gider, tabiki farkı Hoca daha iyi değerlendirir, artı eksi olarak.
2018 5055E nin direksiyonuna bindik , 5075 E @dernek kirili üyemiz kullanıyor.
Motor grafikleri ve yük dengeleme devirleri arasında farklar var.
Motor gücü farkları da var.
Case'de Temmuz ayı başında verilen siparişler Bayram ertesine kalıyor, sıra var.
Sezonun ortasında traktör mü aranırmış, her şey almış başını gitmiş. :(

Case'de Temmuz ayı başında verilen siparişler Bayram ertesine kalıyor, sıra var.
Case75 c güzel motor , her motoru beyenmem fakat yol hızı , iveco motor şanzıman seçenekleri arka düz akis, çok hantal olmaması , bence tam Cemal için biçilmiş kaftan, 5075 3 silindir , yılda hızı az, fakat kullanım rahatlığı sağlamlığı caseyi bozar kuşkusuz , traktör işte hangisine iyi bakarsan oda sana bakar.

5065 ile haşbayli haşbaysiz balya yapiyoruz.Kullanim rahatligi,sessizliği,manevrasi,klimasi 10 numara,tek eksigimiz 4 çıkış oda olur insallah.Ot ta,yoncada 540e ile 15 gazda bagliyoz,fazla gaz verince makine kendinden geciyo,samanda 17 gazdan aşşası kurtarmiyo motor bayiliyo ama 17 gaz verince hic sıkıntı yok sadece birden cok gidince 16 gaza düşüyo.Yakita gelirsek samanda 900 balyada 1 depo yakiyo klima ve 4 ceker acikken,otta 1 depo ile 1200 küsür balya yapiyo.5075 daha mi iyi olur balyada bilmiyorum bunuda sayin hocama birakiyorum:)

5065 ile haşbayli haşbaysiz balya yapiyoruz.Kullanim rahatligi,sessizliği,manevrasi,klimasi 10 numara,tek eksigimiz 4 çıkış oda olur insallah.Ot ta,yoncada 540e ile 15 gazda bagliyoz,fazla gaz verince makine kendinden geciyo,samanda 17 gazdan aşşası kurtarmiyo motor bayiliyo ama 17 gaz verince hic sıkıntı yok sadece birden cok gidince 16 gaza düşüyo.Yakita gelirsek samanda 900 balyada 1 depo yakiyo klima ve 4 ceker acikken,otta 1 depo ile 1200 küsür balya yapiyor.5075 daha mi iyi olur balyada bilmiyorum bunuda sayin hocama birakiyorum:)
Bizim köyde düz tarlaları 80 66 S 4*2 , bayır tarlaları TD 85 4*4 bağlar.
Balye makinesinde hafif traktöre ağırlığı kadar güvenebiliriz.

Bizim köyde düz tarlaları 80 66 S 4*2 , bayır tarlaları TD 85 4*4 bağlar.
Balye makinesinde hafif traktöre ağırlığı kadar güvenebiliriz.
Benim 5075 ten yana korkum yakiti ve 3 silindir olmasi.75 beygiri yansitabilir mi bunu düşünuyorum.Ağirligina,makinenin önüne durmasina guveniyorum.65 56 lar gezdirince jd ler güle oynaya gezdirir makineyi.En azindan bizim 5065 cok rahat gezdiriyo.

Fiyatı uygun takas yapar mı ki?
Screenshot_2020-07-29-21-53-34.png

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68