En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Bize hergün bayram zaten
20200801_063229.jpg

Hattat a 110 traktör malatyada galeriyle görüştüm nakliye 1200 tl tutar dedi pazarlık yok 68.000 tl 2900 saat iş yapar mı bu
Biz erkunta alışamadık küçük traktòr bize göre değilmiş erkuntun piyasası 65-70 aralığında en kötü ihtimal 63.000 yapar
Hattat iş yapar mı
Ekli dosyayı görüntüle 51341
Piyasada çok tutulmayan bi motor belki kabini olsa orjinal, fiyatı yüksek olurdu, parça sorunu olmaz, fakat kullanıcı görüşü önemli .

Piyasada çok tutulmayan bi motor belki kabini olsa orjinal, fiyatı yüksek olurdu, parça sorunu olmaz, fakat kullanıcı görüşü önemli .
Kullanıcı görüşleri kullanan memnun kullanmayanlar ise olumsuz yorum yapmış hareret yükselmesinden şikayetçi olanlar var erkuntta patozda harereti yükseliyor bizim de şikayetimiz hararet

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Hattat a 110 traktör malatyada galeriyle görüştüm nakliye 1200 tl tutar dedi pazarlık yok 68.000 tl 2900 saat iş yapar mı bu
Biz erkunta alışamadık küçük traktòr bize göre değilmiş erkuntun piyasası 65-70 aralığında en kötü ihtimal 63.000 yapar
Hattat iş yapar mı
Ekli dosyayı görüntüle 51341
Klima radyatörü kızaklı değil, toz temizliği zor oluyor.
Valtra A85 e LDA taktırdık, motor sıkıştırmaya gelmiyor , hararet meyili var.
Radyatörlerin gözleri dar ve ince tozu geçirmiyor.

921kg verim veren arpanın bağlamasını bugün çırağımla (kardeşim) yaptık, hemem arkasından yükledik. Balya yaparken parça parça vidrolar çektim, iyi bir düzrnleme programı bulabilirsem o da hizmetinizde.

19 dekardan 9.5 ton balya, dekara 500 kilo balya çıktı. 3.tarlanın balyalamasının bitmesi ile bu sezondaki tüm arpalarla ilgili konu açacağım.

Çalısan ve işlevsel ekipmanın gözünü yiyeyim. Çok değil ben 5-6 yaşındayken sala anadat ile sap doldurulurdu... Verimlilik için mekanizasyon ve çiftçinin muhafakar zihniyetinin değişmesi şart.

Ekli dosyayı görüntüle 50680Ekli dosyayı görüntüle 50681Ekli dosyayı görüntüle 50682Ekli dosyayı görüntüle 50683Ekli dosyayı görüntüle 50684
Arpanın cinsi neydi nasıl başardınız verimi verim çok güzel maşallah

Akıf bu ne iş yapar artık onu merak ediyorum
Fabrika hata yapmış abi. Bunları üretip direkt hurdalığa verecekmiş.
Arpanın cinsi neydi nasıl başardınız verimi verim çok güzel maşallah
Eyvallah bu rakamlar daha hiç birşey.Ramata cinsi 6 sıralı arpaydı. Sulu tarımla başardık, detaylı konu açacağım ama tarlanın balyalaması henüz bitmedi.