En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Allah'ım şu an hasta yatağında senden şifa bekleyen tüm hastalara şifa ver.Sağlığına kavuştur.
Allah'ım onların yanında bulunan tüm hasta yakınlarına sabır ve tahammül gücü ver.
Allah'ım şu an yeni doğmuş hayata tutunma mücadelesi veren bebeklere hayatı ve sağlığını kazanma yolunda başarılı kıl..
Allah'ım borcu olanlara ödeme kolaylılığı...
Allah'ım evladından başarı görmek isteyenlere yardım et.
Allah'ım ülke güvenliğimiz için görev başındaki tüm asker ve polis kardeşlerimize başarı ve güç ver.
Allah'ım şehitlerimize rahmet eyle, mekanları Cennet olsun.
Allah'ım keder de senden, sabır da senden, sağlık da senden, şifa da senden.Güzelliklerde senden.
Allah'ım dualarımızı kabul et.Amin...
Cuma gecemiz Mübarek Olsun...

motorla fazla oynamiyacan iyi bir traktör alıp uzun yıllar kullanmak gerek, her alim satımda zarar yazar, fiyatlar geri gelmez.
Eyvallah abi alım satım yapma derdim yoktur. MF 165 lik var 5 ortak ellerinde kaldım. Temiz bi çifçeker alam diyorum ha bire fiyat artıyor. Sana özelden attığım valtra ya adam bugün 96.5 yazmış. Ya nasip diye bekliyorum
Allah'ım şu an hasta yatağında senden şifa bekleyen tüm hastalara şifa ver.Sağlığına kavuştur.
Allah'ım onların yanında bulunan tüm hasta yakınlarına sabır ve tahammül gücü ver.
Allah'ım şu an yeni doğmuş hayata tutunma mücadelesi veren bebeklere hayatı ve sağlığını kazanma yolunda başarılı kıl..
Allah'ım borcu olanlara ödeme kolaylılığı...
Allah'ım evladından başarı görmek isteyenlere yardım et.
Allah'ım ülke güvenliğimiz için görev başındaki tüm asker ve polis kardeşlerimize başarı ve güç ver.
Allah'ım şehitlerimize rahmet eyle, mekanları Cennet olsun.
Allah'ım keder de senden, sabır da senden, sağlık da senden, şifa da senden.Güzelliklerde senden.
Allah'ım dualarımızı kabul et.Amin...
Cuma gecemiz Mübarek Olsun...
Amin abi inşAllah

Hayırlı cumalar olsun selâmlar saygılar

Resimler ve ekler

• IMG-20201119-WA0032.jpg
    IMG-20201119-WA0032.jpg
    107.2 KB · Görüntüleme: 56
Varmı tavsiye verecek .
Ehliyette yaşadığı macera.
Enson okullda büt sınavına girdim birde ehliyet sınavı na girerim başkada girmem demiştim son sınava hazırlık .
Çocuklarla sınava giriyoz.[emoji4]
Ekli dosyayı görüntüle 54376
Bende alcam da yazılayim diyorum hep erteleniyor galiba heyecan yapıp kalmaktan korkuyorum [emoji3]

Varmı tavsiye verecek .
Ehliyette yaşadığı macera.
Enson okullda büt sınavına girdim birde ehliyet sınavı na girerim başkada girmem demiştim son sınava hazırlık .
Çocuklarla sınava giriyoz.[emoji4]
Ekli dosyayı görüntüle 54376
Bi kitap vermislerdi kurstan , aynıları cıkmisti,20 sene oldu galiba, senin ihtiyacın yok zaten bildigin seyler.degisen bisey olmamistir.