En Uzun Topic Rekorunu TrakKulüp İle Kıralım

Bende alcam da yazılayim diyorum hep erteleniyor galiba heyecan yapıp kalmaktan korkuyorum [emoji3]
Benim ikinci, ilk yazıldım sınav sülüsümle birlikte çıktı girmedim
Sende yazıl artık kaçak yoldan gitmekten usandım ben.
Bi kitap vermislerdi kurstan , aynıları cıkmisti,20 sene oldu galiba, senin ihtiyacın yok zaten bildigin seyler.degisen bisey olmamistir.
Öyle deme zurnanın zırt dediği yerden sorarsa [emoji4]
Başarılar dilerim.
Teşekkürler irfan hocam

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Varmı tavsiye verecek .
Ehliyette yaşadığı macera.
Enson okullda büt sınavına girdim birde ehliyet sınavı na girerim başkada girmem demiştim son sınava hazırlık .
Çocuklarla sınava giriyoz.[emoji4]
Ekli dosyayı görüntüle 54376
2007 yılında almıştım 4 sınavda hep tek sorudan kaldım en son 1 hakkim kalmistı 5.de %100 bilerek gecmistim direksiyondada 95 puanla gecmistim benim tam yaz sezonuna denk geldi hic calisamadim son sinavda kitabi bastan sona hatim indirdim

Varmı tavsiye verecek .
Enson okullda büt sınavına girdim birde ehliyet sınavı na girerim başkada girmem demiştim son sınava hazırlık .
Bende alcam da yazılayim diyorum hep erteleniyor galiba heyecan yapıp kalmaktan korkuyorum [emoji3]
ne ayıp,,, [emoji15] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

2007 yılında almıştım 4 sınavda hep tek sorudan kaldım en son 1 hakkim kalmistı 5.de %100 bilerek gecmistim direksiyondada 95 puanla gecmistim benim tam yaz sezonuna denk geldi hic calisamadim son sinavda kitabi bastan sona hatim indirdim
10.10.2007 tarihinde ehliyet almışım, sınava girmeden çikolata yemek adetimdir, zihin açıklığı veriyor, sınavlardan 93,93,93 almıştım, direksiyondan 100 alacaktım, yakıt ikmaline girerken sinyal vermedim diye 90 verdiler. Fakat yakıt ikmali direksiyon sınavına dahil değildi, bende anlamadım sonuçta geçtik.

10.10.2007 tarihinde ehliyet almışım, sınava girmeden çikolata yemek adetimdir, zihin açıklığı veriyor, sınavlardan 93,93,93 almıştım, direksiyondan 100 alacaktım, yakıt ikmaline girerken sinyal vermedim diye 90 verdiler. Fakat yakıt ikmali direksiyon sınavına dahil değildi, bende anlamadım sonuçta geçtik.
Ula bende 2007 yılının şubatında aldım 🤣

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Varmı tavsiye verecek .
Hic calisma stresede girme geçersin ehliyette SRC de birgün bile çalışmadım kursa gitmesim seninde geçeceğine eminim tabi simdi belki değişmiştir ben 2005 de aldım başarılar dilerim

Günaydın ahali.kücukde olsa dogal guzellik
20201121_080839.jpg

Varmı tavsiye verecek .
Emre sınavında başarılar dilerim inşallah geçersin. Tavsiyem verdikleri kitaba kesinlikle baştan sona göz at, konu sonlarındaki testlerinide çöz yeterli oluyor. Bide sen çok ertelemişin yaw keşke daha önceleri alsaydın direk büyük ehliyet alır geçerdin. Şimdi B yi alacan sonra C sonra E uzattılar iyice.
Ben 2015te yaştan dolayı b ye yazıldım 100 ile geçmiştim sonra yaş tuttu yasa değişti geçen yıl kamyon C yi aldım src belgelerini aldım ne kadar geçikirse herşey zorlaşıyor.

Emre sınavında başarılar dilerim inşallah geçersin. Tavsiyem verdikleri kitaba kesinlikle baştan sona göz at, konu sonlarındaki testlerinide çöz yeterli oluyor. Bide sen çok ertelemişin yaw keşke daha önceleri alsaydın direk büyük ehliyet alır geçerdin. Şimdi B yi alacan sonra C sonra E uzattılar iyice.
Ben 2015te yaştan dolayı b ye yazıldım 100 ile geçmiştim sonra yaş tuttu yasa değişti geçen yıl kamyon C yi aldım src belgelerini aldım ne kadar geçikirse herşey zorlaşıyor.
97 de 6.aydan sonra c kalktı biliyordum ben 96 girmiştim sınava 97 28 şubatta c yi aldı

• Beğen
Tepkiler: beytullah özcan

evet bir akıllıda sensin.saglık olsun cemal hepside olur, herkesin kendine gore sebepleri var, akılli deli isin mizahi,
Abi 50 dönümlük bi tarlamın içinde 3er dönüm 3 parca yer var yılllardır icar kullaniyorum gecenlerde satacam dedi 1i 15 bin verdim dönüme 20 istiyor onunla ugraşıyorum yoksa gözü kararttımda [emoji3]