en verimli 5 inch su pompası

Ynt: en verimli 5 inch su pompası

grall link=topic=20506.msg175843#msg175843 date=1241036402' Alıntı:
kılınç pompa bizim köydede var bayada verimli.kademesiz ama 900 metreye basıyo.

valla hocam 5' lik pompa ile 154 tabanca demişsin bi yanlışlık olmasın 6' lik pompa bile hemen hemen basamaz o kadar suyu.6' boruda zor taşır.daha bi açıklarmısın bi yanlışlık olmasın
kardeşim benim bunun bastıgı en az daha biz hürlimanla kılınçla 320 tabancaya bastık burda biraz motor kuvvetli olacak :)

hasan1308 link=topic=20506.msg257328#msg257328 date=1267346493' Alıntı:
kardeşim benim bunun bastıgı en az daha biz hürlimanla kılınçla 320 tabancaya bastık burda biraz motor kuvvetli olacak :)
seydişehirde ırmaklar caylar su cok tabi basarsında 320 tabanca diyosun ya dagıtım nasıl ki 4 veye 5 tana 6 inc borudanmı dagılıyorki başovalıyda iyi bilirim

ayrıca kamyon motoru kullanırız hazır sudan yani cay dan alanda var burda doc veya gargo motor kullanırlar bunlar 170 hb ıle 200 hb arası kamyon motorları ?? benim kullandıgım 110 hb ford kamyon 1211

anahat 5 li boru dan çift istavrozla 5 hatta dagıtığ su kaybını ve suyu gevmesini en aza indirip suyun tamamını kullandırmak önemli hürlimanla 13 hatta 4,5 istavrozla ve 750 kuyruk mili devrinde 8 li diye geçen kılınçla basıyoduk xt909 la

evet abim misan bir marka sonradan olma markalar da var ve herşeyi kendileri yapmış gibi seviniyorlar ama çoğu yerde sorulara bile cevap vermekten acizler ben daha çok yeniyim belki ama yıllardır çiftçiyim kusurum varsa affola şimdi konu traktör tipi pompa ise misan 1 numara yeni çıkardığı pompa benim bildiğim kadarıyla yerköyde ve polatlıda çok verim aldı sırf bizim köyde bu yıl 5 tane aldılar valla güçlü traktörler için söylüyorum hakkını vererek çalışıyor 6' boru ile 11 gazda 100 fiskiye bastı 800 mt mesafe vardı 35 mt kot farkı var dı isteyene gösterebilirim sezon sonu yaklaştı ben bu yıl bu pompanın parasını mazotdan çıkardım haaaa promosyon için allah var fiyatı da çok uygun bu büyüklükteki bir pompa için kılıncın 100 lük pompasından 300 daha az alk-*s ben herkese tavsiye ederim
dandik pompa almayın biz bu paraları kolay kazanmıyoruz ........................

bizde aldık bugün gelecek misan 10 lu gövde yapacaktı dişli dayanmaz diye 8 li gövde 8 li alıcı 1.4buçuk dönecek 6lı çıkış saatte 800 ton su basacak ve 400 tabancaya garanti veriyor gelsin benim patatesde 300 tabanca var orda da deneyecem tabiki dünyanın en iyi pompası misan çünkü sarmastırası kurşun fanlar paslanmaz bir sürü özelligi var benim hoşuma gitti bu gün gelince deneyecem inşallah basar