erkunt çekmiyor diyenlere...

Ynt: erkunt çekmiyor diyenlere...

ozgurefe09 link=topic=24543.msg201283#msg201283 date=1249205042' Alıntı:
bence sen bunu siz buna yükmü diyorsunuz diyen arkadaşına söyle artı odediğin basit yani neyse herkez malının kıymetini bilsin ben övmüyorum herşey ortada sonuç olarak
arkadaşım yanlış başlık acıyosun milleti ayaga kaldırıyosun onun 60 lıgı deilde 70 ligi zor cekiyordiyosun sonra ben malımı övmüyoru diyosun

arkadaşlar tartışmaya gerek yok bana göre enter çok çekiyor sana göre x ona göre y herkesin motoru kendine güzel ve herkes elindekinin kıymetini bilmeli bu benim düşüncem bir birimizi kırmaya gerek yok bence

enter link=topic=24543.msg201348#msg201348 date=1249230907' Alıntı:
arkadaşlar tartışmaya gerek yok bana göre enter çok çekiyor sana göre x ona göre y herkesin motoru kendine güzel ve herkes elindekinin kıymetini bilmeli bu benim düşüncem bir birimizi kırmaya gerek yok bence
en güzeli kendikin...ama abartmanında alemi yok....

lütfen tümocular erkunt konudeyken bir sussun .en başta erkunt tümolardan daha ağır.bu çekişi etkiler ayrıca bildiğim kadarıyla erkuntun lastik ebatları daha büyük.izlesene.comu bir aç bakayım orda tümoyla erkuntun videosu var.tamam bazı videolarda hile var.ama adım gibi eminim ki o videoda hile yok.farkı açda bir gör istersen.

tümosoncu link=topic=24543.msg201286#msg201286 date=1249207917' Alıntı:
sen elindeki motora ozaman iyi sahip çık bir tane göster bakim banada şu erkunt-tümosan çekişmesini eğer sende yoksa bende full albümü var tümosanın erkuntu sanayinin etrafını gezdirdiğimizi ve erkuntçunun gözyaşlarını anlatayım veya canlı canlı olarak göndereyim.zaten tümosanla erkunt aynı kefeye bir konulamaz tümosanın en küçüğü erkuntun en büyüğüne bile taş çıkarıyo...
Artık gerçekleri anlayın ve görün halkı kandırmak yerine gerçekleri söyleyin.
Bizim burada erkunt deyince çocuklar gülmeye başlıyo su motorundanmı bahsediyorsun diye...
Yönetim yanlış anlamasın saygılar...
şimdi dostum bak benim traktörüm ağırlığı senin tümolardan 75 80 nt varya işte onunla eş değer kaç bg o motor biliyormusun sen 74 bg bak kardeşim madem tümosancısın karşılaştır havadan kötüleme tmm mı o videolardan birini koydum ben izlersin yani senin anlayacağın uçuk konuşmadan 2 sinin de sitesine gir traktörleri karşılaştır gerçi bizim site şuan tadilatta ama sen bulup araştır senin traktörün max hızı bile 28 sen halen aynı muhappetlerdesin benim kisi 40 km amacım malımı övmek değil arkadaşlar ama bu farkıda herkez görsün artık ya herşey ortada ben nasıl bi fent le kendi traktörümü karşılaştırabilirim sizde yapmayın arkadaşlar saygılar...

ozgulum link=topic=24543.msg201301#msg201301 date=1249212166' Alıntı:
135 lik mf yi tak oda çeker ayrıca o kadar para verip almssın madem bırak da çeksin..
sen onları bi geçcen kardeşim sen 135 likle bile böyle yanyana bu motorun kelimesini kullana biliyorsan ve bu yükü çeker diyorsan bence sen yorum bile yapma hiç sağlıklı ve akla mantığa dayalı değil yorumların

okan6445 link=topic=24543.msg201345#msg201345 date=1249230027' Alıntı:
arkadaşım yanlış başlık acıyosun milleti ayaga kaldırıyosun onun 60 lıgı deilde 70 ligi zor cekiyordiyosun sonra ben malımı övmüyoru diyosun
tekrar söylüyorum benim mal övdüğüm yok oku bakalım ben diyorum ki herşey ortada farkı herkez görsün diye açıklama yapıyorum sen taraflı yorumluyorsan yapcak bişey yok

senin motordan anlayışına şaşayım ben motorun iyi olmasını hıza bağlarsan bu işin içinden çıkmazsın.Zaten erkuntu seyahat için çıkarmışlar bol bol yolda gidin diye bizim motorlarımız ağır devir iş motoru anlarsan güç ve performans var.Su motoru değil anlayacağın yakında hilesiz motorun üzerinden inip çektiğin erkuntçunun göz yaşlarıda olan videoyu burada paylaşacağım.
Tümosan 75-80 çift çeker ve Erkunt 80 Çift çeker erkunt kapışması erkunta sanayiyi dolaştırdım daha ne yapacaz arkadaşım motorunumu ikiye bölelimmm....

tümosoncu link=topic=24543.msg201954#msg201954 date=1249413723' Alıntı:
senin motordan anlayışına şaşayım ben motorun iyi olmasını hıza bağlarsan bu işin içinden çıkmazsın.Zaten erkuntu seyahat için çıkarmışlar bol bol yolda gidin diye bizim motorlarımız ağır devir iş motoru anlarsan güç ve performans var.Su motoru değil anlayacağın yakında hilesiz motorun üzerinden inip çektiğin erkuntçunun göz yaşlarıda olan videoyu burada paylaşacağım.
Tümosan 75-80 çift çeker ve Erkunt 80 Çift çeker erkunt kapışması erkunta sanayiyi dolaştırdım daha ne yapacaz arkadaşım motorunumu ikiye bölelimmm....
çok basitsin biliyormusun seninle polimiğe bile girmem sana bol şans...

ulan atıp durma be sen o tümonla bırak 80 liği 70 liği çekemezsin be
bırak çekmeyi boştayken bile çekemezsşin aç bakayım izleseneçcomu kim kimi ağlatıyo.adam orda hem hızlı hem az yakıyor hemde seninkinden fazla çekiyor diyor.sen o traktö

ozgurefe09 link=topic=24543.msg201483#msg201483 date=1249287455' Alıntı:
tekrar söylüyorum benim mal övdüğüm yok oku bakalım ben diyorum ki herşey ortada farkı herkez görsün diye açıklama yapıyorum sen taraflı yorumluyorsan yapcak bişey yok
ne yi taraflı kim yazdı tümosunun 60 lıgını bırak 70 ligi bile cekemez diye arabalar gelse 3 er tondan 6 yapar onuda saten cekemezsse yazık kocum biz kışın camurda havuc cıkarıyoruz heme 4 tekerlikli römorklarla sen burda tutmuşum iki römor balyayla erkunt cekmiyor diyenlereymiş diye hava atıyosun kışın gelde sana sadece bi boş araba takayım tarlada bakayım cekebilecekmi

okan6445 link=topic=24543.msg202053#msg202053 date=1249457025' Alıntı:
ne yi taraflı kim yazdı tümosunun 60 lıgını bırak 70 ligi bile cekemez diye arabalar gelse 3 er tondan 6 yapar onuda saten cekemezsse yazık kocum biz kışın camurda havuc cıkarıyoruz heme 4 tekerlikli römorklarla sen burda tutmuşum iki römor balyayla erkunt cekmiyor diyenlereymiş diye hava atıyosun kışın gelde sana sadece bi boş araba takayım tarlada bakayım cekebilecekmi
bırakın su yerlı malları alayı beş para etmez bunların yerle malı yurdun malı mantıgını atın artık bı jdnin bi samenın zetorun yerını tutabılırmı bu traktorler agzınızı yordugunuza deymez bırakın onlar kendılerınce cok cekıo desın koymus 2 balya arabasını cekıo dıor ben resım atamıorum buraya atsam o erkuntcunun agzı acık kalır 5 romork 450 tane balya yuklu sekılde 75le nerlerden ındım

okan6445 link=topic=24543.msg202053#msg202053 date=1249457025' Alıntı:
bak koçum o boş arabayı tak sonra da kendi traktörünü tak arkasına tammam mı beni gereksiz tartışmalara sürükleme doğru düzgün ya yorum yap yada saygısızlık yapma burası bir paylaşım sitesi herkez adabına uygun başlığını atar senin zoruna gidiyorsa onu da bilemem benim motorn 60 bg liği seninkinin 70 bg eş değer araştırmadan saçma sapan burda yorum yapıyorsun sen o çamur da tek çeker traktörlemi gidiyorsun koçum eğer senin 70 bg tek çekerin gidiyorsa benim ki zaten kafanı yorma mantıklı yorum yap düşünmeden absürt şeyler yazma (koçummm) samimi olmadığın kişilerede böyle cümleler kullanma ok bu da sana hayat dersi olsun hadi sana çamur için de bol şans...

dogancayırlı link=topic=24543.msg202057#msg202057 date=1249458080' Alıntı:
bırakın su yerlı malları alayı beş para etmez bunların yerle malı yurdun malı mantıgını atın artık bı jdnin bi samenın zetorun yerını tutabılırmı bu traktorler agzınızı yordugunuza deymez bırakın onlar kendılerınce cok cekıo desın koymus 2 balya arabasını cekıo dıor ben resım atamıorum buraya atsam o erkuntcunun agzı acık kalır 5 romork 450 tane balya yuklu sekılde 75le nerlerden ındım
komiklik yapmanın yeri burası değil mantıklı yorumlarla gel türk malını tabi övcem ben türküm tamam mı sen de başka milletten varsa biraz bilmem türk adam tabi kendi malını övcek gelişmesinde katkıda bulunacak küçümseme at fotonu görelim öyle hemde çeker bi video atta motor görsün gözümüz

bi konu açtık renk olsun diye adamlara ne yerli mal düşmanı varmış türküz diye geçinirsiniz yazık sizee hemde çok biz kendi malımızı sahip çıkmıcaz da elin ingiliz italyan amerikan mallarına mı sahip çıkıcaz şimdi bir erkuntun ne farkı var teknoloji olarak john dree den new holland dan massey den hiç bir eksiği yok işte biz türkler böyle düşündükçe biz kendi malımızı tutmassak kötülersek elin adamı gelir köküne bir ispirto suyu döker kurutu verir işte zaten bizim ülkemiz bu şekilde hareket eden görüş sahibi olan saçma sapan kişilikte olan vatandaşlar sayesinde bu hallere düştük biraz düşünün de konuşun konuşmak için yada yorum yapmak için yazmayın kardeşim eleştirin varsa kendininkini övmeden eleştir herkeze saygılar umarım bazıları anlar konuşmalarımdan bişeyler.

abi
ozgurefe09 link=topic=24543.msg202101#msg202101 date=1249467363' Alıntı:
bak koçum o boş arabayı tak sonra da kendi traktörünü tak arkasına tammam mı beni gereksiz tartışmalara sürükleme doğru düzgün ya yorum yap yada saygısızlık yapma burası bir paylaşım sitesi herkez adabına uygun başlığını atar senin zoruna gidiyorsa onu da bilemem benim motorn 60 bg liği seninkinin 70 bg eş değer araştırmadan saçma sapan burda yorum yapıyorsun sen o çamur da tek çeker traktörlemi gidiyorsun koçum eğer senin 70 bg tek çekerin gidiyorsa benim ki zaten kafanı yorma mantıklı yorum yap düşünmeden absürt şeyler yazma (koçummm) samimi olmadığın kişilerede böyle cümleler kullanma ok bu da sana hayat dersi olsun hadi sana çamur için de bol şans...
kocum konusunda özür dilerim saten bensenle ugrasamam benim motor 110 hb ben frenlesem cekemessin sen beni evet biz ekmegimizi camurdan cıkarıyoruz sizin motorlar gibi 3 ay calışım altı ay yattmı yoo bizim motorlar 12 ay calışıyorr nh ve jd den başka dayanan motorda görmedim saten

fatih bey burda banada kızacaksın ama ne yapayım bizim 60lık ceker sizim 70 lik cekmez diyince sinir kat sayısı tavan yaptı ama banada hak verin biraz

okan6445 link=topic=24543.msg202195#msg202195 date=1249492412' Alıntı:
abikocum konusunda özür dilerim saten bensenle ugrasamam benim motor 110 hb ben frenlesem cekemessin sen beni evet biz ekmegimizi camurdan cıkarıyoruz sizin motorlar gibi 3 ay calışım altı ay yattmı yoo bizim motorlar 12 ay calışıyorr nh ve jd den başka dayanan motorda görmedim saten
işte böyle kardeşim bak medenice anlaşmak gibisi var mı bende biliyorum sizin oralarda bizim motorların boş bile gidemeyeceğini ama yanlış yorumdu bence kıyaslaman bak bu motor 60 bg 9 ay falan çalışır sonra rutin işler yatmaz yani motor burdada yani senin 110 bg motorun da burda olsa benim aynı işimi görücek bu da o yüzden iş kılasmanları farklı motorların sen zaten nasıl kıyasladın ki benim 110 bg makinem olsa bu konuyu kail alıp yorum bile yazmam yanlış anlama beni.