Erkunt Kısmet 55 E Bahçe tavsiye?

Arkadaşlar Merhaba

Erkunt kısmet 55 E Bahçe almayı düşünüyorum sadece portakal bahcesınde güçsan 2000 Lt kuleli turbo atomizerde kullanacağım.. içinizde bu traktörü kuşlanan varmı? Tavsıye edermı?
Servisi varsa alın. Kendim 2012 Servet 80.3 Meyveci kullanıyorum. Zeytin bahçesinde kullanıyorum, memnunum. Arada 2.el traktör fiyatlarına bakıyorum. Araba piyasasından beter şekilde neredeyse sıfır fiyatlarından daha yüksek paralar istiyorlar. Yeni her zaman yenidir. Dediğim gibi iyi bir servisi olmasına dikkat edin. Liste fiyatını ve sizden istenen ücreti karşılaştırın.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Servisi varsa alın. Kendim 2012 Servet 80.3 Meyveci kullanıyorum. Zeytin bahçesinde kullanıyorum, memnunum. Arada 2.el traktör fiyatlarına bakıyorum. Araba piyasasından beter şekilde neredeyse sıfır fiyatlarından daha yüksek paralar istiyorlar. Yeni her zaman yenidir. Dediğim gibi iyi bir servisi olmasına dikkat edin. Liste fiyatını ve sizden istenen ücreti karşılaştırın.
Çok hakkısınız aslında erkuntu satan bır bayı var servısıde var gibi bişey oda yaklaşık 100 km bır uzaklıkta…daha kıbrısda pıyasa kucuk oldugu ıcın cesıt traktor var ama sayı az bu yuzdende satıcıların tam anlamıyla servıs bolumu malesef yok bundan dolayıda cogu cıftcı yenı traktor kullanmaktansa 40 yıllık traktorlerle işlerini yapıyorlarkı arızza çıkararsa her tamırcı yapabılsın dıye..