erkunt ların servis ücretlri ne kadar

Ynt: erkunt ların servis ücretlri ne kadar

ilk bakımdı galiba 100 de yağ fln koyup 200 lira werdim diyordu babam diğer bakıma kadar sövdüdü :D sonra ki daha ucuzdu herhal sesi çıkmadı bende sormadım pek o ara balya işi oldugundan görüşeiyorduk dogru duzgun :D

:D bizim 3tane landinimiz var servis ayağımıza gelir yağı ve filtreleri evde bol miktarda var servis yağı filtreleri değiştirir traktörü denemek için bi tur atarlar :)daha hiç para vermedik şuana kadar ayıptır sölemesi misafir diye birşeyler ikram ederiz o kadar..servis 8-9 ayda 10kez falan geldi gitti yağ değiştirmeye motorlarda 1200saat civarında...erkunt servisi neden para alıyor ?

Tucano340&Arion520 link=topic=51446.msg522398#msg522398 date=1327758459' Alıntı:
:D bizim 3tane landinimiz var servis ayağımıza gelir yağı ve filtreleri evde bol miktarda var servis yağı filtreleri değiştirir traktörü denemek için bi tur atarlar :)daha hiç para vermedik şuana kadar ayıptır sölemesi misafir diye birşeyler ikram ederiz o kadar..servis 8-9 ayda 10kez falan geldi gitti yağ değiştirmeye motorlarda 1200saat civarında...erkunt servisi neden para alıyor ?
Servisinizin kıymetıni biliyorsunuz demekki:) Bizimkiler, Parasız Somun bile sıkmıyorlar. :D

kobra47 link=topic=51446.msg556894#msg556894 date=1331127922' Alıntı:
landini müşteriye hizmet verıyor parada almıyor güzel bir şey sadece yağ filitre parası benım bildiğim kadarıyla alınır
servislere karşıyım ben traktörün bakımını kendin yapacaksın... mesela 2ay önce ben nissan sevisine gittim 1.5 dizel arabanın 10bin km bakımı 680lira nissan navara nın 2.5 dizel 190 bg motoru var 20bin km bakımında 950lira para ödedim... bunu sanayide bi servis gibi küçük bi yere gitsen 2 arabaya 300lira bile gitmezdi ama ne yapacaksın servise gitmek zorundasın...

340 saatte benim traktörüm 400 saattemi bakıma girilecek hem ne değiştirilecek ? bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

kardes traktorun erkuntsa eger on yağ deişecek yag filitren cav ve mazot fılıtren ve ön hava filitren ücretıde 140 tl bu konuyun erkunt bolge moduruyle delde konustum o analttı bakım kit fiyatlarını bılgınız olsun fiyatı 140 tl