ERKUNT NİMET 70 E ALDIM

Ynt: ERKUNT NİMET 70 E ALDIM

coyote26 link=topic=65036.msg737175#msg737175 date=1367149959' Alıntı:
Evet ZF ve E serisinin Samanda ve balyadaki performansını yakıt tüketimini senden daha iyi biliyorum Alan arkadasta samanda kullanacagım dedıgın için öneride bulundum Sen erkunta erkut derken bız 2006da balya baglıyorduk erkuntla...Hangı konuya ne yazacagımıda sana soracak durumum yok KARDESIM Kullanmadıgımız bılmedıgımız ıs ve marka hakkında yorum yapmayız zaten işine gelmeyen bır durum varsa yonetıcıne sıkayet edersın !...Senin gibiler yüzünden siteden bilgi paylasımı fikir alışverişi yapılmaz oldu...54c ile 70 Zf yı karsılastırdın ya No comment diyorum sana....
bak dostum birdaha mesaj yazma çünkü seninle uğraşılmaz asıl senin gibilere birşey denmiyo en doğru sensin kabulll.valla kardeşim bende traktör satış elemanlığı ve komisyonculuğu yaptım kendimde kullandım.zfnin çekişi yok RAMPADA.ZF Alcaksan en az 80 lik olacak bence yanlış anlaşılmasın amacım kötülemek değil bugün traktör alacak olsam yine erkunt alırım ama gerçekler bunlar.54c nimet 70s yi gecti ikimizdede boş 5 tonluk palazoğlu vardı hiç bir hile olmadığını düşünüyorum ondan dedim.

Ynt: ERKUNT NİMET 70 E ALDIM

gocabolulu link=topic=65036.msg737628#msg737628 date=1367253644' Alıntı:
Hayırlı olsun...E serileri güzel ben alsam bende e serisi alırdım güle güle kullan..Klima varmı bunda?
evet klima var bugün teslim aldım traktörü biraz gezdim vitesleri çok seri rahat geçiyor levyesi süper ileri giderken aynı anda geri geliyor ilk izlenimlerim hoş ama hidrolik kolu kenardaki demire değiyor cızırtı yapıyor rahatsız edici bir durum adamlar çok güzel bi kabin koymuşlar ama öyle ufak tefek eksik yönleri var o can sıkıyor bakalım işte performansı nasıl olacka birde kullanıcılarından bi kaç bişey öğrenmek istiyorum pullukta hangi vites ile gidiyorlar düz 1 biraz yavaşıma geldi takviye 4 hızlı o vites ilemi tarla sürümü oluyor acaba ?