ERKUNT NİMET 7O Mİ SAME TİGER 70 Mİ

Ynt: ERKUNT NİMET 7O Mİ SAME TİGER 70 Mİ

halil_alpy_37 link=topic=36473.msg308966#msg308966 date=1290365924' Alıntı:
konunun dışında olacak ama deutz çok sağlam traktör motoru yeter erkunta ....asılmada kesilmez çeker yada koparır deutz köklü ve dünya çapında ünlü bi traktör.... agroplus 77 90 beygir bildiğim kadrari ile ...
bak 90 bg oldugunu bilmiyorum 75 bg ile 90 bg i kıyaslıyolar bu kadarda korkmayın arkadaşım erkunttan ya güçç*-* helal sana erkunt alk-*s alk-*s

cazgin0020 link=topic=36473.msg309023#msg309023 date=1290407729' Alıntı:
2 900 kaldırıyo benimkisi yeter bana pistonlu oldugundan hiç zorlamıyoda kaldıramıcagı bişey yok yani merak etme td 65 ayçekirdegi tarlasına mandal makinası çekerken mandal makinasını kaldıramıyodu yani yeter erkunt :D
koçum bnm td65 3 ton kaldırma kapasitesi var pistonsuz dikkatini çekerim :D o kadar alet taktık arkasına kaldırmam demedi mrk etme sen.
cazgin0020 link=topic=36473.msg309024#msg309024 date=1290407818' Alıntı:
bak 90 bg oldugunu bilmiyorum 75 bg ile 90 bg i kıyaslıyolar bu kadarda korkmayın arkadaşım erkunttan ya güçç*-* helal sana erkunt alk-*s alk-*s
77 hp deuts 90 fln deil :D bilmiyorsanız öğrenin.

firari kaç kaldırır moturun bilmem kardeş ben gordugumu soyledim o snnkiyle aynı değil td 65 d di snnkisi s serisi ve deutz hakkında bilgim yok güzel motor ama erkunt la çiftte kıyaslanamaz yolda idda ederlerse agzımı açmam nh da mf da deutz da geçer ama çiftte geçemez :)

same nin levyesi yeter ona durmadan gec mez erkunt 70 same ye 4 lü 14 takıyom adam servet 80 nede 4 lü 14 takıyor erkutun parcası nerde varmış da ucuzmuş arkadaş erkunt iyi olabilir ama şanzumanı dagıtıyor yalan söylemiyom bizim akrabada var şanzuman dagıttı levliye kolu kırıldı erkunt agırlıgından tarlada gidiyor gücün den deyil

cazgin0020 link=topic=36473.msg309053#msg309053 date=1290431284' Alıntı:
firari kaç kaldırır moturun bilmem kardeş ben gordugumu soyledim o snnkiyle aynı değil td 65 d di snnkisi s serisi ve deutz hakkında bilgim yok güzel motor ama erkunt la çiftte kıyaslanamaz yolda idda ederlerse agzımı açmam nh da mf da deutz da geçer ama çiftte geçemez :)
S- ile D- arasında kaldırma gücü farkı yok :) aynı ama 85liklerde fln 3565 fln :)

yasin köse link=topic=36473.msg309062#msg309062 date=1290434720' Alıntı:
same nin levyesi yeter ona durmadan gec mez erkunt 70 same ye 4 lü 14 takıyom adam servet 80 nede 4 lü 14 takıyor erkutun parcası nerde varmış da ucuzmuş arkadaş erkunt iyi olabilir ama şanzumanı dagıtıyor yalan söylemiyom bizim akrabada var şanzuman dagıttı levliye kolu kırıldı erkunt agırlıgından tarlada gidiyor gücün den deyil
bak şanzuman dagıttı falan lafına gerek yok git satan bayisine sor erkunt un ileri giderken geri asılmayın shutle yok diyor şanzumanı dagıtırsınız zorlarsanız vitesleri geçirirken diyo bagıra bagıramı soylemesi lazım yada soylemiyosa bilmedigin traktoru sorarsın levyelimi diye nasıl diye durmadan geçirilmiyo ama yururken asılırsanız şanzumanda dagıtır balatada sıyırır her şeyi yapar

yasin köse link=topic=36473.msg309062#msg309062 date=1290434720' Alıntı:
vay vay vay erkunt şanzımanı dağıtırmı be. zf şanzımanın en iyi oturduğu motor. ben 5 yıl kullandım tek bir arıza vermedi hem servis ağı süper adamlar fabrikadan her 6 ayda bir kontrole geliyolar şikayetiniz varmı diye samede var bende ama daha bi civatasını 10 yere sormadan bulduğum olmadı.

valla ne alırsan all zaten yakında erkunt deutza motor bloğu vs yapmaya başlayacak yani hher ikiside kaliteli deutz cuların samecilerin kötülediği erkunt onların traktörlerine motor yapmaya başlıyor inşalllah bundan sonra her makinada erkunt damgasını görürüz

erkuntun deutz same gibi markalarla anılması için çok fırın ekmek yemesi lazım deutz yıllardır zf kullanıyo erkunt yeni anlastı neyin mücadelesini veriyonuz :):)

revadil link=topic=36473.msg325125#msg325125 date=1295173182' Alıntı:
erkuntun deutz same gibi markalarla anılması için çok fırın ekmek yemesi lazım deutz yıllardır zf kullanıyo erkunt yeni anlastı neyin mücadelesini veriyonuz :):)
http://www.trakkulup.net/muhabbet-teknik-bilgiler-147/erkunt-ve-alman-deutz-ortakligi/ YALANDIR İNANMAYIN ERKUNT SAHTEKAR SERVET 80 YAZIYO AMA 75 HP ÇIKIYO (SİZİN GÖRÜŞÜNÜZ BU ) kataloğundadamı 80 hp yazıyo sen alırken katoloğunu incelemiyormusun adam yalan söylüyecek olsa hattat gibi katalog bile bassmaz buna inanmadığınız gibi deutzla ortaklığınada inanmayın am az bi zamanda yeni çıkan deutz same lerin üzerinde göreceksiniz ERKUNT dammmmgasını

deutz çok köklü bi firma..kaliteli çekişli sağlam makinalar..samede bünyesine gireli çok oldu onun için same diyorum..erkunt ta iyi amma deutz motorunun sesi yeter..

2 yıllık same kullanıcısı olarak bende same diyorum motor, şanzıman ve konfor bakımındanda erkunttan iyiydir diye düşünüyorum ben tabi herkezin körüşünede saygımız var