ERKUNT NİMET 7O Mİ SAME TİGER 70 Mİ

Ynt: ERKUNT NİMET 7O Mİ SAME TİGER 70 Mİ

arkadaşlar erkunt nimet 70 ler in kuyruk mili gücü kaç hp bileniniz varmı bizim burda yerden toplayan sönmez marka saman patoslarını bazı traktörler çevirmiyo zorlanıyo mesela başak 2073 patosu çevirirken yanıyodu bilgisi olan beni bilgilendirirse çok sevinirim

revadil link=topic=36473.msg325125#msg325125 date=1295173182' Alıntı:
erkuntun deutz same gibi markalarla anılması için çok fırın ekmek yemesi lazım deutz yıllardır zf kullanıyo erkunt yeni anlastı neyin mücadelesini veriyonuz :):)

1994 den sonra mercedes 2521lerin zf şanzumanını hangi firimanın döktügünü biliyormusun?

delihan link=topic=36473.msg400821#msg400821 date=1305476353' Alıntı:
arkadaşlar erkunt nimet 70 ler in kuyruk mili gücü kaç hp bileniniz varmı bizim burda yerden toplayan sönmez marka saman patoslarını bazı traktörler çevirmiyo zorlanıyo mesela başak 2073 patosu çevirirken yanıyodu bilgisi olan beni bilgilendirirse çok sevinirim

bütün traktörlerin gücü zaten kuyruk miliyle ölçülüyor.erkunt 70 ligin kuyrukmili gücüde 68hp.

MYNET TE VİDEOLARI VAR ABİ TD80 NEWHOLLADTLA SERVET 80 LİK SERVET HİÇ ZORLAMADAN ÇEKİYO YAKITTADA ÇEKİŞTEDE ERKUNT SEN SAMENİN 60 ĞIYLA SERVET 80T/E AYNI PARA TÜRK OLSUN MİLLİYETÇİ OLALIM BENCE

firari11 link=topic=36473.msg309036#msg309036 date=1290420801' Alıntı:
koçum bnm td65 3 ton kaldırma kapasitesi var pistonsuz dikkatini çekerim :D o kadar alet taktık arkasına kaldırmam demedi mrk etme sen.77 hp deuts 90 fln deil :D bilmiyorsanız öğrenin.
HADİ BE 3 TON KALDIRIYORMUŞ BENİM 850 KİLO 28 Lİ AĞIR TİP DİSKAROLARI KALDIRIRKEN SESİ DEĞİŞİYO ERKUNT NİMET 70 TEK PİSTON HOOP DİYE KALDIRIYO TD 65 LE BEKLİYON DÖNÜM BAŞINDA KALDIRSIN DİYE

cazgin0020 link=topic=36473.msg308795#msg308795 date=1290322114' Alıntı:
kardeş saglam diyosunda ceya adlı uyede de var bu same nedense narin kullanacaksın diyo ufak tefek arıza çok veriyo diyo ne ayak kullanıcı boyle diyo kullanmayan arkadaş bozulmuyo diyo hangisine inanalım
ufak arizasi cok nedeni teknolojisi cok yuksek oldugu icin cifte balyada yada cok sarsintili isde erken bozuluyo erkunta kullanilan bazi malzemeler cok kalitesiz ve basit

eğer tanıdığin kimse De akrabanda filan varsa onlara danis gerekirse bin kullan biraz öyle karar Ver Derim ben. Ama yedek parça servis yönünden Erkunt daha iyi sanki

bende 2011 model nimet 70 lüks serisi olan traktörüm var .inanın pulluk 4lü 12 no kullanmaktayım ve topraklarımız her çeşidinden mevcut çok rahat sürüm yapmaktayım ve şu ana kadar allaha şükür bir arızada söz konusu olmadı.yakıt elbette var ama kimse kusura bakmasın hem az yaksın hemde çok çeksin istiyoruz. bu öncelikle fizik kuralına aykırı.traktör çekecek yaptığı işe göre hakkını veriyorsa fazla söze gerek kalmaz.ben bu güne kadar arazi koşullarının her türlüsünü denedim ve ne bir arıza oldu nede beni mahcup edecek durum .buna inanınki birçok firmanın traktöründen üstün.isin vermiyorum ki her firmanın kendine has özellikleri var ancak erkunt 70 lüks sahibi olarak ister yakıt ister güç ben olumlu buluyorum. tavsiyemde bu yönde olur.300 dekar sulu ve kuru arazi çalışıyorum.BURSA-Karacabey