erkunt şanzuman sorunu

arkadaşlar geçenlerde açık besi yerini temizliyim dedim 2den 3çe geçerken ses yapmaya başladı servise sordum hepsi yapar diyor
bu nebiçim iş yaa neyapmam lazım

Ynt: erkunt şanzuman sorunu

Arkadaslar hatasız traktör yoktur bunu bilin birçok traktörde arıza oluyor daha sıfır motorlarda .Ama bunlar pek duyulmuyor hanı sızın bıldıgınız su anda kı en buyuk traktör sırketlerının ble oyle hataları oluyor ınsanlara parmak ısırtıcak olaylar ama bunlar pek duyulmuyor.Hata da dogal karsılanması gerekıyor.Bizde de su anda erkunt traktör var ve bıze ılk geldıgınde arızalı cıktı.Firmamızla konustuk ertesı gun gelıp traktörümüzü alıp Ankara ya götürüp tamır edıp getırdıler.Hata ve arıza olabılır onemlı olan fırmanın bu arızaları duzeltıp duzeltmedıgı benım su ana kadar gordugumde erkunt fırması su ana kadar cıkan arızalar da ılgılı ve alakalı oldugu(En azından benım gordugum)...Ama sız yıne de arızaları onarmadıklarını soyluyorsanız arkadaslar ben sıze bır onerı solıyım eger kı bayıler arızalarla ılgılenmıyorlarsa dırek olarak fabrıkaya ulasmaya calısın gerek e-maıl yoluyla gerekse telefon yoluyla bolece arızalarınız dırek olara kolay bır sekılde cozulur.Saygılarımla:)

arkadaşlar nihayet motor arızası giderildi kullanıcı hatasıymış paraları bayıldık çok şükür motor elimize geçti allah tan ki harman da felan bozulmadı paramıznan pulumuznan bir haftada zor çıkarttık

mehmet kara link=topic=52405.msg558586#msg558586 date=1331316666' Alıntı:
arkadaşlar nihayet motor arızası giderildi kullanıcı hatasıymış paraları bayıldık çok şükür motor elimize geçti allah tan ki harman da felan bozulmadı paramıznan pulumuznan bir haftada zor çıkarttık
usta geçmiş olsun kullanıcı hatsı olmasa bile öylede diyebilirler. kaça patladı peki?