Erkunt tan cevap geldi - ( Düzeltme ve Özür )

Ynt: Erkunt tan cevap geldi

öncelikle geçmiş olsun, Allah tüm kazalardan bizleri korusun.
Bu sorun Almanyada olsa firmanın vereceği cevabı açıkçası merak ediyorum?

Bizzat kendiniz fabrikayı arayıp bölgenize bakan satış sonrası hizmetler birimine illetin olayı erkunta yakışmayacak şey muhakkak arayın uygun bir dille siz anlatın olayı derim ve bu işin peşini bırakmayın...

incesu85 link=topic=75453.msg890334#msg890334 date=1399999181' Alıntı:
öncelikle geçmiş olsun, Allah tüm kazalardan bizleri korusun.
Bu sorun Almanyada olsa firmanın vereceği cevabı açıkçası merak ediyorum?
bende merak edıyorum kardes ama olabıleceklerı tahmın edıyorum alamanyada olsaydı butun masraflar karsılanır ve o fırma yı guzelce bır testten gecırıp bır guzel cezayı koyardı AMA JAPONYADA OLSA O ORTA KOL URETEN FIRMANIN MUDURU EMIN OL KENDINI ASARDİ O YETMEDIGI GİBİ TRAKTORU URETEN FIRMANIN MUDURU DE KENDINI ASARDI O ASTI DIYE İŞTE BIZ BU YUZDEN GELISEMIYORUZ ERKUNTUN YAPTIGI GERCEKTEN COK SACMA.

Arkadaşlar Erkuntla görüştüm.Sevdiğim ,yetkili bi müdür abimize konuyu aks ettirdim.Yanlış anlaşılma var Gökhan.Konuyu çözeriz dedi.Haberiniz olsun.Ben size dedim doğru kişiye gitmemiştir konu diye.
şuan arayacak ömeri

Gökhan ÖZKAN link=topic=75453.msg890411#msg890411 date=1400007625' Alıntı:
Arkadaşlar Erkuntla görüştüm.Sevdiğim ,yetkili bi müdür abimize konuyu aks ettirdim.Yanlış anlaşılma var Gökhan.Konuyu çözeriz dedi.Haberiniz olsun.Ben size dedim doğru kişiye gitmemiştir konu diye.
şuan arayacak ömeri
abi erkunt ile ilgili herhangi bi sorunda bundan sonra ilk ulaşacağım kişi sen olacaksın o zaman :)

Ben fabrikadan bu sekilde bi cevap geldigine inanamadım..ki gelmemişte galiba..
Böyle bi cevap gelmiş olsa bile en azından yol yordam gösterirler filanca firma vs die ama bunada kesinlikle Hakları yok çünki traktörün orjinal parçası bu sonuçta ...

Demek ki neymiş ortakolu sonradan alsak bile sağlam adı sanı bilinen bi firmadan mutlaka garantili almalıymışız, gene lastikle kurtulunmuş yolda son sürat olsaydı ne olacağını bir tek Allah bilirdi.

Gökhan ÖZKAN link=topic=75453.msg890411#msg890411 date=1400007625' Alıntı:
şuan arayacak ömeri

Gökhan abi Allah razı olsun kendi işi gibi yardımcı oldu. Sabah müdür beyin arayacağını iletti.

Trakkulup ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=75453.msg890415#msg890415 date=1400008038' Alıntı:
Çaylar ve tatlılar ömerden :)

Yusuf abi çayın tatlının lafı mı olur

volkanuzel link=topic=75453.msg890437#msg890437 date=1400009400' Alıntı:
Ben fabrikadan bu sekilde bi cevap geldigine inanamadım..ki gelmemişte galiba..
Böyle bi cevap gelmiş olsa bile en azından yol yordam gösterirler filanca firma vs die ama bunada kesinlikle Hakları yok çünki traktörün orjinal parçası bu sonuçta ...

Volkan biraderim servisin söylediği bu şekilde idi.

köylü link=topic=75453.msg890466#msg890466 date=1400010850' Alıntı:
sorun yanlış anlatılmış veya aktarılmış öyle şey olmaycak .garanti dışı olayları bile çözdüler iyi yiyet ve tatlı dil ve ilgili birimle bağlantıya geçilirse sorun çözülür...

Dediğiniz durum olabilir