Erkunt tan cevap geldi - ( Düzeltme ve Özür )

Ynt: Erkunt tan cevap geldi - ( Düzeltme ve Özür )

omeryucel link=topic=75453.msg890629#msg890629 date=1400063794' Alıntı:
[size=14pt]Arkadaşlar-abiler ilginiz için çok teşekkür ederim. Fabrikadan kesin cevap gelmeden olayın yarattığı ruh hali ile yapmış olduğum yazı ve yorumların gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim. Zira Erkunt Traktör hasarı karşılayacağını Bugün tarafımıza iletmiştir.[/size]
gözünüz aydın.
Gökhan ÖZKAN farkıyla bu işte tatlıya bağlandı şükür.

[size=14pt]Arkadaşlar-abiler ilginiz için çok teşekkür ederim. Fabrikadan kesin cevap gelmeden olayın yarattığı ruh hali ile yapmış olduğum yazı ve yorumların gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim. Zira Erkunt Traktör hasarı karşılayacağını Bugün tarafımıza iletmiştir.[/size]

Erkunt Traktör müşteri memnuniyetini bir kere daha ispatladı. Onun için yetkili mercilere kendiniz ulaşmayı deneyin satış sonrası hizmetleri kendiniz bilgilendirin bazen bu konularda servisinde veya bayinin de üstüne düşeni yapmaması ve ilgisizliği yatıyor ve bize yansıması kötü oluyor. Tekrardan geçmiş olsun Allah beterinden saklasın :)

Tekrar geçmiş olsun erkunt beni şaşırtmadı üzerine düşeni yapacaktır...

Ayrıca şöylede bir haber vereyim erkunt artık kendi kabinini kendisi üretecekmiş hatta süspansiyonlu olacağı söyleniyor..

Sorunun hâllolmasına sevindim. Bende bu durumu ters karşılayacaklarını düşünmüyordum. İnşallah Erkunt müşteriye olan saygı ve sevgisini arttırarak devam eder. Böylece çiftçilerimizde arkasında duran markaları tercih eder. Yani sadece Erkunt için değil, tüm firmalar için bu geçerli....

Geçmiş olsun Ömer tekrar,
Bu ruh halin gerçeği yansıtıyor değil mi? Eminsin???
Sen öyle diyorsan , öyledir , hayırlısı olsun tekrar.

ufukk link=topic=75453.msg890789#msg890789 date=1400097079' Alıntı:
Geçmiş olsun Ömer tekrar,
Bu ruh halin gerçeği yansıtıyor değil mi? Eminsin???
Sen öyle diyorsan , öyledir , hayırlısı olsun tekrar.

:D

Forumda bir üyemizin daha sorununun değerli üyelerimizinde katkısı ile , hep birlikte destek vererek ortak akıl ile çözülmesi sevindirici bir durum.
Son dönemde NH , Deutz ve Erkunt müşteri memnuniyeti sınavlarından başarı ile çıktılar.
Zor gününde çiftçinin arkasında olan tüm firmalara kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Erkunt gibi bir şirketin yapması gerekn buydu işte.. Müşteriye böyle iyi baksınlar çiğerimi yesinler .. İlgili davranmalrı sevindirici bir durum.. Tekrardan geçmiş olsun. Erkunt Traktörede ahirete teşşkürler sizi yüzüstü bırakmadıkları için.

Gökhan ÖZKAN link=topic=75453.msg890632#msg890632 date=1400064443' Alıntı:
Tekrardan gecmis olsun.Erkunt ustune duseni yapti.ilgilenmesi ve hasar sonucunu beklemeden masrfi karsilamasi gayet guzel
helal olsun Gökhan önce sana ve Erkunt traktöre teşekkürler işten yeni geldim bir taraftan da erkunt nasıl bir cevap verecek diye merakla bekliyordum Erkunt ta helal olsun rüştünü ispatlayan diğer markalara da inanın kendi traktörümün başına gelmiş gibi üzülmüştüm bir o kadar da sevindim,şu aralar benimde başım John deere ile dertte bakalım ne olacak en kısa zamanda siz değerli arkadaşlarımla her şeyi paylaşacağım

Oncelikle buyuk gecmış olsun..Butun mesajları okudum resımlerını kadar ınceledım olayı ılk basından fabrıkanın ustlenecegını bılıyordum bızdede erkunt var gecen sene bıcım zamanı bıjon gevsetmış ve jant ve aks delıklerını bozmus buyuk tehlıkeyı atlattıktan snra 24 saat ıcın Erkunt Traktor fabrıkası saolsun yenı jant ve sıfır aks yolladı garantıden servıs ucretı bıle yazmadılar.. Aslında Suc bızdede var bıjonları ınıp bınerken hıc kontrol etmedık. Ayrıca hiç kendimiz ugraşmadık fabrıkayla Erkunt Yetkılı Kazan Servisi Rıza Kuşdemir Abime ayrıca tesekkur edıyorum. Hemen sınırlere kapılıp Erkuntu Karalamaya Gerek Yok Bizim tüm sıkıntılarımızı Fabrıka ve Servis Halledıyor.. Saygılarımla