eski 80-66

Ynt: eski 80-66

yakıt meselesini kulaktan duydum ama çekişe gelince 75-80 ler en zayıf olanları ben sahibinden duydum
eski kasa tümolarda kabin mi war ben hiç farkında değilim ondan kabin olsa tdd lerin kabini kokpit olur
ilk fırsattada resmini çekip göndercem
75-80 lerde çekiş yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

- 75-80 ' inin baz almıyorum ben, genel olarak diyorum. 74-80 ' de var Tümosan ' ın, tam sizinkiyle aynı tip, aynı hp. Sen onunla karşılaştır çünkü senin Fiat ' la yeni kasa Tümosan ' ı karşılaştırman çok gereksiz bişey, bariz bi şekilde kaybedersin.
- TDD ' nin kabini ile eski kasa TÜmosan ' ın kabininin ne alakası var. Hadi yeni kasa desen bişey demem ama sen karşılaştırmaları yanlış yapıyorsun. Zaten konumuz TDD değil ki, Fiat ve Tümosan. Araya TDD ' nin kabinini niye sokuyorsun ki?
- Senin motorunla 75-80 ' i karşılaştırmak gereksiz bile, çünkü seninkinden sınıf farkı var onu. 74-80 ' i karşılaştır sen.

İşte Tümosan ' ın eski kasanın içi. Bana Fiat ' ı anlatma, içini biliyorum. Kabini Tümosan ' dan geniş değil kesinlikle, düz platform değil, sürücü bile motora zorla biniyor. TÜmosan ' ın sürücü koltuğuna otur, öndeki boşluktan bir kişi daha geçmezse gel hesap sor bana...

Konu buraya nasıl geldi şimdi toplayalım. Ben 40 milyara senin Fiat ' ı alacağıma, aynı güçte yeni kasa Tümosan alırım dedim. Sende dedin ki benim Fiat, yeni kasa TÜmosan ' dan bile daha iyi daha teknolojik, daha konforlu. Senin Fiat ancak aynı güçteki eski kasa Tümosan ' a kafa tutar Salih, yeni kasa Tümosan TDD serisiyle aynı. Bunu bil başta. Şimdi konuya eski kasalarla devam ediyoruz, bana 75-80 ' i örnek verme, 74-80 ' i örnek var. 75-80 seninkinle aynı tip değil bi kere, onu git TD 75 ile karşılaştır...

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=330.msg1924#msg1924 date=1197846014' Alıntı:
yakıt meselesini kulaktan duydum ama çekişe gelince 75-80 ler en zayıf olanları ben sahibinden duydum
eski kasa tümolarda kabin mi war ben hiç farkında değilim ondan kabin olsa tdd lerin kabini kokpit olur
ilk fırsattada resmini çekip göndercem
75-80 lerde çekiş yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

- 75-80 ' inin baz almıyorum ben, genel olarak diyorum. 74-80 ' de var Tümosan ' ın, tam sizinkiyle aynı tip, aynı hp. Sen onunla karşılaştır çünkü senin Fiat ' la yeni kasa Tümosan ' ı karşılaştırman çok gereksiz bişey, bariz bi şekilde kaybedersin.
- TDD ' nin kabini ile eski kasa TÜmosan ' ın kabininin ne alakası var. Hadi yeni kasa desen bişey demem ama sen karşılaştırmaları yanlış yapıyorsun. Zaten konumuz TDD değil ki, Fiat ve Tümosan. Araya TDD ' nin kabinini niye sokuyorsun ki?
- Senin motorunla 75-80 ' i karşılaştırmak gereksiz bile, çünkü seninkinden sınıf farkı var onu. 74-80 ' i karşılaştır sen.

İşte Tümosan ' ın eski kasanın içi. Bana Fiat ' ı anlatma, içini biliyorum. Kabini Tümosan ' dan geniş değil kesinlikle, düz platform değil, sürücü bile motora zorla biniyor. TÜmosan ' ın sürücü koltuğuna otur, öndeki boşluktan bir kişi daha geçmezse gel hesap sor bana...
mustafa sende okuma bozukluğu war heralde okuduğun şeyi anlayamıyorsun
ben burda demişim ki
eski kasa tümonun üzerindeki tenteyi sen kabin yerine koyuyorsan hiç bi teknolojisi olmayan tdd serisinin kabini tümonun yanında uçak kakpiti gibi kalır okey

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=330.msg1938#msg1938 date=1197848228' Alıntı:
Sence ben tenteyi kabin yerine koyacak biri gibi mi duruyorum? Başbaya bildiğin kabinden bahsediyorum işte...
TAMAM BEN BİŞEY SÖLEMEDİM BİRAZDAHA DEWAM EDERSEK BİRBİRİMİZİ KIRARIZ EN İYİSİ BURDA KESELİM TEL. BULUNCA FIATIN İÇİNİ ÇEKER GÖNDERİRİM HADİ K.İ.B.

POYRAZLI SALİH link=topic=330.msg1940#msg1940 date=1197848946' Alıntı:
Sence ben tenteyi kabin yerine koyacak biri gibi mi duruyorum? Başbaya bildiğin kabinden bahsediyorum işte...
TAMAM BEN BİŞEY SÖLEMEDİM BİRAZDAHA DEWAM EDERSEK BİRBİRİMİZİ KIRARIZ EN İYİSİ BURDA KESELİM TEL. BULUNCA FIATIN İÇİNİ ÇEKER GÖNDERİRİM HADİ K.İ.B.

Yaw mübarek ne kırması, ne güzel muhabbet ediyoruz işte. Ben muhabbet olsun diye takılyorum, durum kırcak kadar ilerlerse önlemini tabiki alırız. Yoksa seninle tartışmak yada seni bastırmak gibi bi niyetim olmaz, olamaz zaten, senin gibi bir traktör piri karşısında. Kendimce doğrularımı öne sürüyorum sadece. Burda tartışıyor gibi gözükebiliriz ama o sadece burada, sen gönlünü ferah tut dostum... ok*0*-

Yazdıklarımda her ne kadar sürci lisan ettiysem affola...

Σų§ŧ@ƒ-ą Eskişehiri link=topic=330.msg1941#msg1941 date=1197849276' Alıntı:
POYRAZLI SALİH link=topic=330.msg1940#msg1940 date=1197848946' Alıntı:

Yaw mübarek ne kırması, ne güzel muhabbet ediyoruz işte. Ben muhabbet olsun diye takılyorum, durum kırcak kadar ilerlerse önlemini tabiki alırız. Yoksa seninle tartışmak yada seni bastırmak gibi bi niyetim olmaz, olamaz zaten, senin gibi bir traktör piri karşısında. Kendimce doğrularımı öne sürüyorum sadece. Burda tartışıyor gibi gözükebiliriz ama o sadece burada, sen gönlünü ferah tut dostum... ok*0*-

Yazdıklarımda her ne kadar sürci lisan ettiysem affola...
TAMAM YETERKİ ÖLE OLSUN YETERKİ KIRILMA FALAN MUHABBET İYİ OLUR AMA BELLİ Bİ NOKTADAN SONRA HAKARETLER BAŞLAR O DURUMA GELMESİNDE ONA GÖRE DAWRANALIM ok*0*-
BUNUN ŞEREFİNE ÇAK iç-*-*

bi kere fiat 70-66 süper bi motor kral diyeyim en iyisi tümosan neymiş onun yanında bide 82-80lerin kabini çok dar artı 70-66 70 bg dir 70-66 yada 70-56 ların teknik özelliklerini isteyen varsa msn eklesin atayım