FENDT VARIO 309

Ynt: FENDT VARIO 309

Güzel paylaşım. Bu 309 ' un lastik ebatlarını biliyor musunuz? Benim gözüme lastikleri ufak geliyor. Hava filtresi kabıda bizim ARES ' in aynısı....Yalnız bizimkinin kapağının altından temizlemi hortumu sarkıyor. Bunda hortum yok....

alipasalierkan link=topic=5509.msg57479#msg57479 date=1216239585' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bu 309 ' un lastik ebatlarını biliyor musunuz? Benim gözüme lastikleri ufak geliyor. Hava filtresi kabıda bizim ARES ' in aynısı....Yalnız bizimkinin kapağının altından temizlemi hortumu sarkıyor. Bunda hortum yok....
300 serisi traktörler , sanırım güç başına ağırlığı az olan traktörler...312vario ile 412 vario aynı güce sahip ...ama 412 vario , 312 den 1050 kg daha ağır...yanılmıyorsam 300 serisi , pulluk amaçlı üretilmiş.....

güzel fotoğraflar sağolun kutlucanın sitesindeki teknik özelliklere göre 309 vario sınıfındaki diğer traktörlerden oldukça üstün şanzuman hidrolik torku vs. gibi özellikler oldukça yüksek ayrıca kutlucanın sitesindeki kabin içi fotosuna göre kabinde güzel gibi acaba bu makinanın fiyatı hakkında bilgi alabilirsem memnun olurum

atacankocer23 link=topic=5509.msg60663#msg60663 date=1217360237' Alıntı:
güzel fotoğraflar sağolun kutlucanın sitesindeki teknik özelliklere göre 309 vario sınıfındaki diğer traktörlerden oldukça üstün şanzuman hidrolik torku vs. gibi özellikler oldukça yüksek ayrıca kutlucanın sitesindeki kabin içi fotosuna göre kabinde güzel gibi acaba bu makinanın fiyatı hakkında bilgi alabilirsem memnun olurum

www.kutlucanlar.com.tr adresine mail atmanızı tavsiye ederim fiyat aralığı hakkında bilgim yok

sağolun bu fendt tarla günü doğuda hiç olmuyacakmı neden elazığa gelmiyorlar bence fendt elazığ gibi büyük ve yeni motora düşkün olan bir ilde yoğun talep görür fendt yetkililerinin bence doğuyada gelmeleri gerekir mümkünse elazığ daha iyi olur