Fiat 640 ile 13 ayak Tiller çalışması.

Aynen onun için sordum bende çamurluklar ve ağırlık kafamı karıştırdı :D

Sen baya değişiklik yapmışsın :D

Seninkinide maşallahı var Eyüp. Benimkinin tek eksiği ön ağırlık, tampon ve arkaya asansör çeki. Taktığın mibzer kaç ayak? Onu kaldırıp çekmek büyük iş hakikaten.
Benden önceki sahibi sıfırdan toplatmış 80 ve sonrası gibi yarım çamurluk takıp jantları beyaza boyatmış. Tüm kaporta sıfır boyalarıda öyle.

Seninkinide maşallahı var Eyüp. Benimkinin tek eksiği ön ağırlık, tampon ve arkaya asansör çeki. Taktığın mibzer kaç ayak? Onu kaldırıp çekmek büyük iş hakikaten.
Benden önceki sahibi sıfırdan toplatmış 80 ve sonrası gibi yarım çamurluk takıp jantları beyaza boyatmış. Tüm kaporta sıfır boyalarıda öyle.
14 ayak.Mibzer geriye doğru sallı olmadığı için çok sorun olmuyor.Birde orta kolu traktörün en alt deliğine takıp hassasiyet yayını kilitledinmi çok faydası oluyor gerçekden.640 ın sorunu önü hafif olması resimde gördüğün gibi ağırlık 80 model 640 ların mesnedi ve 4 tane ağırlık traktörü gayet iyi dengeliyor ama çanta ağırlıkların sayısını 6 ya çıkarmakda fayda var.Komple kabortayı değiştirmeye kalksan 2 binden aşağı olmaz şanslısın yeni gibi traktörün.Ben bunun yanına enter 654 aldım.Bir ara ikisini de deneyip forumda paylaşacağım.

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR